Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mért baj, ha szeretek egyedül...

Mért baj, ha szeretek egyedül lenni?

Figyelt kérdés

A szüleim mindig magukkal hurcolnak családi ebédre,szülinapi patrira.De én jobban szeretek egyedül lenni.Mért nem értik meg,hogy nem vagyok az a csavargós fajta.Vannak barátaim,a suliban is elvagyok legtobbször egyedül,így érzem jól megam.Mit csináljak hogy elhidjék??

16/L



2012. szept. 15. 11:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, ha szeretsz egyedül lenni, hanem az a "baj", ha nagyon nem érzed magad jól közösségben, esetleg nagyon nem tudsz oda beilleszkedni. Erre én felnőttként jöttem rá!


Gyerekként és még fiatalként ugyanilyen voltam, hogy szinte kerültem a közösségeket. Egy-két emberrel jól elvoltam, de ha már négyen voltunk, "menekültem".


De nyitni kell. Most sem vagyok egy közösségi ember, és nem is kívánok középpontban lenni, de nyitottabb lettem, és most már jobban érzem magam emberek között is.


Persze, ha választanom lehet, akkor inkább az egyedüllét. :)


30/N

2012. szept. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!