Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha vért akarok...

Mit tegyek ha vért akarok látni ahogy folyik, eddig úgy oldottam meg, hogy magamat vagdostam de lenne olyan módszer ahol esetleg állatokat vagdoshatnék ilyesmi?

Figyelt kérdés

2012. nov. 23. 21:44
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Hát ez a baj, hogy beszélni nem akar róla de abba hagyni se.. abba meg belehalhat!
2012. nov. 25. 01:36
 12/19 anonim ***** válasza:
Nyolcasnak igaza van, nem a mások vérét akarja látni, hanem a sajátját. Az érzés miatt csinálja, olyan ez neki, mint heroinistának a narkó. Akárhogy próbálod lebeszélni róla, nem fogja abbahagyni. Alighanem csak szakember tudja rávenni, de neki magának is akarni kell. Arra figyeljen, hogy mindig steril legyen a cucc, amivel vág és kerülje az artériát. Ha a barátja akarsz maradni, éreztesd vele, hogy nem ítéled el és így is szereted. Sajnos jobbat nem tudok mondani.
2012. nov. 25. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Jól látod, valóban nagyon nehéz eset. Nem olyan, mint a fejfájás, hogy van rá egy tabletta.

Nem valószínű, hogy direktben a vagdosásba hal bele, mert nem úgy és nem azért szokták csinálni (bár a kockázat fennáll), sokkal inkább, hogy egyszer csak tényleg öngyilkos lesz, mert annak is fokozottan vannak kitéve az ilyen lányok, vagy hogy valamilyen halálossá válható testképzavaros betegsége is lesz (pl. anorexia). El kell vinni szakemberhez, az az egy megoldás. A te feltétlen elfogadásodra szüksége van, de ez még édeskevés.

#8

2012. nov. 25. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Adjál neki egy kiskutyát.
2013. jan. 15. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
20%
figyi a kérdést mért te raktad fel ha neki kell hogy lehet ilyen hogy állatokat szurkálni akarsz egyáltalén hogy jut ilyen eszedbe meny el szihologus hoz állatbántalmazásért meg feljelethetlek azért a kérdésért ugyhogy áljál le ezzel mert elmenntettem bármikor rosszúl járhatsz
2013. ápr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
53%
tudod mit mondok nem vagy normális kezeltesd mert vkit meg lát az utcán aztánn beleszur mert ő vért akar látni amikor vágya álítsd le és írass neki gyogyszert nyugtatót ilyesmi az állatokat meg hagyd békén mert ha minél többet szurkál vmit annál nagyobb a kísértés álítsd le fiu létedre
2013. ápr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
85%
oké ugyhogy az állatokhoz hozzá nemerjen nyulni mert feljelentem!!!
2013. ápr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
szerintem NEKED sem ártana egy pszichológus, ha azt akarod ÁRTATLAN állatokat vagdosson csak azért mert defektes...
2013. jún. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
menjen el vért adni...ott bámulhatja, ahogy folyik. de pszichológus, sürgősen!
2013. nov. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!