Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kinek van itt a legdurvább...

Kinek van itt a legdurvább pókfóbiája? Sztorik jöhetnek!

Figyelt kérdés
Nos hát nekem is vannak hülyeségeim,iszonyatosan félek a póktól, nem aludtam 2 napig a szobámban,mert egy hatalmas pókkal találkoztam előtte éjjel..Meg hasonlók:) De kíváncsi lennék,kinek van ennél furcsább szokása,stb!:) Nem a pókfóbia kezelésére vagyok kíváncsi,szimplán történetekre.:)
2009. aug. 17. 16:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm amikor egyedül volt itthon áthívta a barátját pestről-tarjánba mert találkozott egy KICSI pókkal a szobájába, de ő úgy adta le h: egy óriási pók van a szobámba és meg fog csípni! Meg velem ütteti le őket, meg ilyenek! Tehát ő is kész van tőlük! xD
2009. aug. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
A póktól én is félek,nagyon is..Egyszer vendégségbe mentünk,és a terasz alatt láttam egy nagy pókot.Persze úgy mentem be a házba,hogy végig néztem,nehogy a nyakamba essen(tudom,hogy nem esik le csak úgy egy pók,és jobban fél az embertől mint mi tőlük)Nos,ezt a mozdulatomat látta a exférjem unokatestvére is,aki később megtréfált..Vagyis levette a pókot és mutatta,hogy a tenyerében van(engem már ettől kikészített).A férjem megkérte,hogy vigye ki és dobja el,de ő poénkodni akart velem úgy,hogy a hátam mögé állt,és úgy tett mint aki a pólómba tette volna a pókot.A pók már nem volt a kezében ,mert addigra eldobta,de én ezt nem tudtam,és teljesen biztos voltam benne,hogy berakta a ruhámba a pókot.Olyan heves sírógörcsöt kaptam,ráadásul asztmás is vagyok,hogy rohamot is kaptam ez miatt..Ki kellett hívni a mentőt...Utána hetekig nem győzött bocsánatot kérni,hisz csak tréfálni akart..Rosszul sült el..
2009. aug. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

16:53-as!Te szegény!

Én is félek a pókoktól,de nem úgy,mint az unokanővérem.Ő egyszer az udvaron találkozott,egy pókkal.Lefújta kb.fél flakon rovarírtóval,amitől szegény pók már jobblétre szenderült.De neki ez sem volt elég:fogott egy vödröt,azt a pókra helyezte,majd rálépett és még ugrált rajta egy darabig.

2009. aug. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

én is elképesztően pókfóbiás vagyok :S

de olyan szinten, hogy a legkissebtől is sikítva menekülök :D

na a sztorim: tehát reggel van,kinyitom a szemem és mi az első amit meglátok ?? hát egy bazi nagy pók

na akkor úgy elkezdtem ordítozni, hogy szegény anyukám azt sem tudta hogy szaladjon be a szobámba.Aztán megoldotta a dolgot:lecsapta.

Akk.másik : este lefekvéskor láttam, hogy az ágy mellett a falon,futkorászik eg pók. Sírva hívtam fel anyut(nem volt otthon), hogy mitcsináljak egy hatalmas pók mászál a falon és este biztos, hogy bemászik az ágyamba és megcsíp.Megpróbáltam leütni ,de csak nem sikerült :S ÉS még háromszor kellett felhívnom anyut , hogy megnyugodjon

teljesen készvan a pókiszonyomtól :D

2009. aug. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

megnyugodjak

bocsi

2009. aug. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Fú, én is félek tőlük. Nekem egyszer az ágyam szélén volt egy hatalmas,fekete pók. Az volt a szerencsém,hogy itthon volt az öcsém, és ő megölte. Utána rá egy hétre, egy ugyan olyan pók az ágyam másik oldalán volt. Úgy megijedtem, hogy összecsuklott a lábam és nem bírtam felállni a földről. Akkor anya munkatársa volt ott, és ő ölte meg. Egyszer meg a fürdőben volt egy szintén hatalmas barnás pók, úgy megijedtem,hogy nem tudtam kiabálni sem, csak tátogtam, remegtem és szédültem. Egyszer végül sikerült egyet kiabálni anyának, aki összenyomta egy papírral, és a kádig hallottam hogy reccsen a pók..felemelte anya a papírt és a pók még mindig szaladt. Na azóta rettegek a legkisebbtől is.

Egyik "vadállatot" le is fényképeztem, belinkelem a képet, remélem sikerül megnyitni.


[link]

2009. aug. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

17:18-as vagyok

ha én ezt a pókot megláttam volna élőben,én eljultam volna :S

borzalmas....

2009. aug. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Hát egy-két történet elég durva:S Velem is történtek hasonlók, két napja egy hatalmas pók volt a falamon 10 órakor este, tényleg nagyon nagy volt,nézzétek meg:

[link]

Na hát kb. én is annyira félek a pókoktól,mint ti, csak ültem az ágyamon és sírtam:D pont az ajtómnál volt,nem tudtam kinyitni,mert leesett volna...Tehát szólni se tudtam senkinek,amikor leesett,sikítottam, majd valahogy lekerült a földre,kirohantam,és lefújtam fél flakon Raid-del:D alig akart megdögleni:S Na ezután 2 napig nem aludtam a szobámban...

2009. aug. 17. 20:24
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
egyszer éjjel átmászott a nyakamon egy nagy ronda kaszáspók jujj de megilyedtem mert pont fel ébrettem rá
2009. aug. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
76%

Tegnapi 20:24-es vagyok.

Kihagytam még valamit. Az előbbi hozzászóló eszembe juttatta az egyik durva esetemet. A barátomnál aludtam, amikor reggel 6-kor arra keltem,hogy egy kaszáspók a karomon mászik. Akkorát ugrottam, majdnem leestem az ágyról. Lecsaptam a földre,aztán vissza akartam feküdni. Ekkor látom,hogy az a mocsok, a takarón mászik vissza az arcom felé, akkor már folyt a könnyem, meg remegtem. Végül a barátom ölte meg. Kicsit megnyugodtam,de alig tudtam visszaaludni. Az is kemény volt.

2009. aug. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!