Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Ismerősöm szórakozott velem majd' fél évig, de én halálosan komolyan vettem... tényleg azt hittem, hogy egy gátlástalan pszichopata, aki bármikor képes arra, amikre utalgatott... annyira féltem, azt hittem, belerokkanok. Minden nap követtem, mert magányos voltam, ő volt az egyetlen, aki tartotta bennem a lelket valamilyen szinten. Ha nem ült gép elé, sírt és vérzett a lelkem és elfutottam hozzá csöngetni az ajtón párat, másnap megint, aztán haza. Reménykedve, hogy észreveszi, hogy én vagyok az és reagál.


4 éve terheltem szegényt, minden egyes nap vele mentem haza az iskolából, mert őt tudtam terhelni a lelki hülyeségeimmel. Mindent másképp élek meg, mint a többi, normális ember. Mindennek túl nagy jelentőséget tulajdonítok.


Egyedül 19 éves nagytermetű lassú behemót fiúcska létemre képtelen vagyok felszállni egy villamosra egyedül. Úgy érzem magam, mint a "Szépség és a szörnyeteg"-ből a szörnyeteg... hatalmas, visszataszító, ijesztő test, de a lelkem egy 10 éves kislányé.


A kiskutyáim tartják bennem a lelkem, nemrég lett egy nagyon jó barátom, akivel gyúrni járok, puszival köszönünk el egymástól és lett egy beteg lelkű, gyámoltalan barátnőm is. Akkora érzelmi teher alatt állok, hogy képtelen vagyok dönteni: barát vagy barátnő. Azt hiszem homokos vagyok, de mégsem... nem tudom. Összezavarodott vagyok. Üres vagyok. Egész vagyok. Fél vagyok. Félek és szorongok, főleg társaságban.


Mindig kell mellém valaki, aki fogja a kis kezem, különben megfájdul az érzékeny kis lelkem és összeomlik minden, amit eddig "elértem" a kis világomban.


Most valamennyire kiegyensúlyozottnak érzem magam, mert van barátnőm, járok edzeni néha, aztán gép (World of Warcraft). Ennyi. Ja és többféle accountról írogatok fórumokra (több személyiség), azok a helyzetek, amiket nem bírtam feldolgozni az érzékeny kis lelkemmel, egy újat kreálnak. Agresszió, féltékenység, gyávaság, erőszakosság és szorongás, amik meghatározzák mindennapjaimat. Néha meg akarom váltani a világot is...


Hogy változtathatnék magamon? Ki segíthetne? 4 évig egy emberben bíztam igazán, a volt ismerősömben, aztán meg csak rángatott és cibált, mint egy kutya a rongyot. Komolyan vettem...


Ja igen, a legfontosabb lemaradt: a matektanárom kisfia. Hát az hatalmas volt. Egyszer láttam élőben kisgyereket, de akkora lelki sokk volt, hogy bent nem törődve azzal, hogy mindenki naiv, buta, egyszerű falusinak fog nézni, megszólaltam, hogy: "Hát az hatalmas volt. Annyira édes gyerek, hogy hihetetlen." Közben meg játszottam a testbeszédemmel, mintha apa lennék. Mintha a matektanár helyében lennék. Minden gyerek aranyos, nem tudom, miért volt rám akkora hatással? Persze, mindenki hülyének nézett utána, de mindegy, legalább az érzéseimet kifejezhettem!



2012. nov. 29. 22:05
 1/6 A kérdező kommentje:

A szám nagyon nagy, mindenkiről van véleményem, de önmagamban képtelen vagyok meglátni a hibát. Az ismerősöm 4 év alatt mintha utalgatott volna valamire, de nem fogtam fel, mi lehet az.


Egyszer ittam vele, aztán a pia hatására meg akartam ölelni. Ő csak nézett rám, ellökött. Hazamentem, lefeküdtem, wc-ben a földön, másnap elújságoltam büszkén. Erre büszke lehetek. Van 1 érettségim, meg ilyen életem van.


Szánalmas kis senki élete. Erre kéne annyira büszkének lennem? Ez lenne az, ami a "kiváltságosaknak" adatik csak meg? Nem minden NORMÁLIS emberi lénynek? Nekem ezért is küzdenem kellet sírva, fájdalmak közepette. Mi bajom? Hogy változtathatnék magamon?

2012. nov. 29. 22:13
 2/6 anonim ***** válasza:
Te fura vagy, és lehet én vagyok a hülye, de pl.az elejét nem értem. Ha jól vettem ki, akkor Te 1 nagydarab fiú vagy, női, vagyis kislány lélekkel?
2012. nov. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ez most melyik személyiséged?
2012. nov. 30. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Viccen és rosszindulaton kívül, fel kéne keresned egy pszichológust
2012. nov. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Neked tök beteg az agyad.
2012. nov. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tényleg furának tűnsz....

Bocsi, de az elejét én sem értem. Milyen ismerősöd? Egyidős Veled? Fiú, lány? Mire akart rávenni, amire csak egy gátlástalan pszichopata képes??

Mindenesetre az kiderült az írásodból, hogy önbizalmad kb 0. Szerintem a barátnőddel kéne beszélned. Nagydarab vagy, jársz gyúrni, nem hiszem, h szörnyetegnek néznél ki....ha így érzed, akkor kérj megerősítéseket a barátnődtől, mondd el neki, h nem vagy elégedett a külsőddel.

Nem tudod, h homokos vagy-e? Ezt nem nagyon értem....nem izgulsz fel a bnődtől, csajoktól? A fiúktól viszont igen? Vagy mindkettő? Vagy egyik sem?

Lehet, h nincs igazam, de ha nem tudod eldönteni, akkor emlékezz vissza, h amikor el kezdett érdekelni a szexualitás, akkor lányokról vagy fiúkról képzelődtél-e? Lehet, h zért vagy most összezavarodva mert úgy érzed, h akivel a leginkább meg tudod értetni magad, és akivel szeretsz együtt lenni, dumálni az egy fiú. És nem a barátnőd. Viszont az biztos, hogy ha az ember iszik, akkor valakit vagy mindenkit meg akar ölelni...legalább is én is ilyen vagyok :D. Ez nem azt jelenti, h vonzódsz hozzá, hanem, h -az alkohol hatására- mindenkit szeretsz(vagy épp mindenkit utálsz) :D. Szóval ettől ne gondold, h homokos lennél. És mikor puszival köszöntök el, érzel valamit? Még az is lehet-persze csak találgatok- h pont azért képzeled be magadnak ezt az egész homokos dolgot mert amúgy is -bocs a kifejezésért- egy rakás szerencsétlenségnek érzed magad- és ezt még azzal akartad tetézni vagy bebizonyítani, h a szexualitásban sem vagy normális.Nem azt akarom neked bemagyarázni, h tuti nem vagy meleg, csakh attól mert össze vagy zavarodva, még egyáltalán nem biztos, és míg ezt magadban nem tisztáztad le-ha kell szakember segítségével-addig semmiképp se próbáld ki fiúval...nemtom, h eszedbe jutott-e ilyen, de egy ilyen lépéssel többet ártasz magadnak mint használsz....bármennyire elfogadott dolog, rohadt nehéz lehet feldolgozni, főleg, ha közben meg nem is vagy meleg, akkor meg undorodni fogsz magadtól...sztem.

A végét megint nem értem...Egyszer láttál élőben kisgyereket??? Ha hazamész a suliból vagy elmész boltba, már látsz 5-öt...Nem értem miért írtad, az zavar, h aranyosnak láttál egy gyereket? Vagy, h feltámadtak benned az apai ösztönök? :D Sztem megint csak azt keresed, h miben vagy más mint a többiek...ebben nem, nyugi :D Max furának tartották, h ilyet mondasz fennhangon de ez nem jelenti azt, h rajtad kívül senki nem tart aranyosnak egy kisgyereket, akkor is, ha fiú, max nem kezd olvadozni tőle(csak ha nem látják és kettesben van a picivel):D

Van olyan személy az életedbe, akinek ezekt eltudod mondani, tudsz vele lelkizni? Akkor mindenképp mondd el neki!!! Nincs? Biztos nincs vagy csak nem mered elmondani mert félsz, h ő is egy rakás szerencsétlenségnek fog ezután látni mint te magadat? Ezt nem tudhatod, amíg nem mondod el neki!!! Egy próbát megér, max ha látod, h kiröhög, akk ne folytasd! Tényleg nincs senki? Akkor menj el pszichológushoz, komolyan! Sokan járnak oda, ez nem azt jelenti, h elmebetegnek fog tartani :D Csak tisztázza benned az összekavarodott dolgokat, gondolatokat, és ad egy kis önbizalmat...szerintem leginkább most erre van szükséged. Mondom én, aki soha nem voltam pszichológusnál :D

Remélem valamennyit tudtam segíteni!

20/L

2012. dec. 28. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!