Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy a fejembe...

Miért van az, hogy a fejembe veszek valamit, és azt semmilyen úton-módon nem tudom kitörölni az elmémből?

Figyelt kérdés
Ez általában rossz dolog, szóval pl. félek, hogy valaki meglátott hogy valami olyat követtem el, amit "nem kellett volna"(pl csókolóztam valakivel az utcán- erre ugranak a szüleim). Bár nincs semmi, ami alátámasztaná azt, hogy valóban látott vagy egyáltalán rosszra gondolt, egyszerűen nem tudom magam meggyőzni magam sem észérvekkel, sem más ember véleményével sem. Épp ezért van, hogy heteken keresztül emésztem magam valamin, és attól tartok, hogy megcsörren a telefon és a szüleim máris megtudják, hogy milyen újabb "szörnyüséget" követtem el. Egyszerűen bebeszélem magamnak, hogy megtudják és nagy baj lesz belőle... KÖszi a választ előre is! 15/L
2009. aug. 29. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Rossz a lelkiismereted.
2009. aug. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És akkor mit tegyek, hogy ez elmúljon??
2009. aug. 30. 08:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazából nem értem, miért érzed úgy, hogy rossz dolog, amit teszel (csók). Ameddig úgy érzed, hogy helytelen, addig lelkiismeretfurdalásod lesz. Szerintem a szüleid viselkedésével, reagálásával lehet összefüggésben. Miért rettegsz tőle, hogy megtudják? Ha csak csókról van szó, az miért lenne főben járó bűn? Hiszen nem d*gtatok nyilvánosan, vagy ilyesmi...
2009. aug. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!