Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire igaz, hogy nem...

Mennyire igaz, hogy nem szabad negatív kisugárzású emberekkel szóba állni, barátkozni?

Figyelt kérdés

Többször volt olyan, hogy megtettem és olyan szinten a nyakamba öntötték ezt a negatív érzést, hogy más ismerőseimmel kaptam össze akikkel egyébként pozitívan és visszafogottan elvoltunk egészen addig amíg az a bizonyos illető be nem mászott az életembe.


Szóval ez oda vissza igaz. Ha negatív kisugárzású emberekkel barátkozol, nem fognak veled szót érteni a pozitív boldog emberek.


Vagy csak én gondolom ezt?


2013. jan. 30. 22:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Másik: tapasztaltam, hogy az ilyen emberek nagyon gyakran mentálisan hátbatámadnak, szóval ha valami jóindulatú, de kicsit óvatlan sértést mondasz nekik akár poénból, elvágnák a torkodat olyan hangnemben válaszolnak vissza. Vagy épp ok nélkül támadnak rád. Zúdítanak rád mindenféle sérelmeket. Úgy érzem semmi jót nem várhatok az ilyen emberektől, ezért egyre több ilyen emberrel szakítom meg a kapcsolatot. De lehet, hogy velem van a baj? Én érem el a negatívumot a beszélgetésekben?
2013. jan. 30. 22:44
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem Te kicsit sokat gondolkozol....
2013. jan. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Liftezz gyorsabban. Más arcodat kell mutatni egy ún. "negatív" jellemű embernek, mint a barátaidnak. Ha nem kevered a kettőt akkor nincs gond.
2013. jan. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fontos megkulonboztetni, hogy tenyleg negativ emberrol van-e szo, vagy csak atmeneti kepzavar van nala. Akinel csak kepzavar van, azokat illik tamogatni, foleg ha kozel all hozzank. Aki viszont eredendoen negativ, azokat erdemes kerulni.


En tobbszor tapasztaltam, amit manapsag eleg sok helyen hallani, hogy annak a par embernek az atlaga vagy aki rendszeresen korulvesz. Ha azoknak a nagy resze negativ, akkor akaratlanul is azt az attitudot fogod felvenni.


Gondolj csak arra, (es lehet, hogy kicsit hulye pelda) hogy miert nem a matematika professzorok ertekezletere megy az, aki profi zenesz akar lenni. Pont igy, ha en pozitiv embernek tartom magam, akkor nem fogom keresni es mindent megteszek hogy veletlen se talalkozzak negativ emberekkel, mert azok hatraltatnak. Vagy peldaul, miert van, hogy a sirankozo emberek mindig csoportban jarnak es osztjak az eszet? :)

Koltoi kerdesek :)


Ha valaki tartosan negativ a kornyezetedben, azt erdemes leepitened, nehogy a tobbi kapcsolatod rovasara menjen.

2013. jan. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet az előttem írókkal...

Ha rád így ragad mások negatív kisugárzása, míg te annyira pozitív ember vagy, akkor nem lehet, hogy oda-vissza működik, és talán rájuk is ragad valami belőled? Mert az viszont tök jó dolog. Persze vannak megrögzött pesszimisták, amivel nem tud mit kezdeni az ember. De ha egy ilyen beállítottságú személyt kedvelsz egyébként, akkor próbáld meg átvenni a dolgaikat,csak fogadd el, hogy ők mások, mint Te.

2013. febr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!