Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van úgy, hogy én a...

Miért van úgy, hogy én a depisebb, visszahúzódó, meggyötörtebb fiukhoz vonzódom? Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az olyan fiúkat, akik valahogy mások. Szeretetreméltók és kedvesek de nincs önbizalmuk és kicsit depisek. Nem szeretem azokat az átlag fiúkat akik teli vannak önbizalommal, eléggé taszítanak. Sokkal inkább azt érzem, hogy rám egy olyan fiúnak van szüksége aki kicsit elesettebb, mert a szívem teli van szeretettel, meg empátiával és meg tudnám gyógyítani és eltudná mondani mi bántja. Szerintetek van ilyen fiu?
2009. szept. 7. 21:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Van ilyen srác, pl. az exem. Állandóan sírt nekem, hogy én biztos nem szeretem (miközben épp ölelgettük egymást) mert biztos bénának tartom őt, megpróbált magához láncolni, minden szabadidejét velem töltötte, hogy mindenki lássa, hogy mégse olyan elesett és béna ő, mert felszedett egy csajt, elvárta, hogy én is minden szabadidőmben vele legyek, nehogy találjak valaki mást, nem érdekelte, hogy közben esetleg elhanyagolom a barátaimat és a családomat. Ha estleg nem tudtam vele egy nap találkozni, rögtön hisztizett, hogy biztos utálom őt, mert ő így béna meg úgy szerencsétlen. Öt hónapig bírtam, aztán elegem lett, szakítottam, de azóta is folyamatosan zaklat, hogy ő nem bír elfelejteni, nem lehetne-e minden olyan, mint rég, stb.

Egy ilyennel mit kezdenél? :)

2009. szept. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Hát:) nem tom, ha szeretném megtudnánk beszélni a dolgot, és megtalálnánk a legjobb megoldást. Nagyon szeretem az elesettebb fiukat hogy mért arra nem tom a választ, de mindenképp cukibbak és sztem jó ha van egy pasid aki ragaszkodik hozzád.
2009. szept. 7. 21:58
 3/25 A kérdező kommentje:
Meggyógyítanám:)
2009. szept. 7. 21:59
 4/25 anonim ***** válasza:

Florence Nightingale szindrómád van, baby, az már több, mint hogy segíteni akarsz, egyszerűen az elesettek vonzanak. :)

De a lehető legjobb országban élsz a lehetséges páciensek számát illetően.

2009. szept. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

bocsi, lemaradt a forrás.

[link]

2009. szept. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Vagy jót tesz az önbizalmadnak, hogy felnéznek rád.
2009. szept. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Rövid ideig érdekesek, de hosszabb távon lehet, hogy falra mászol tőlük.
2009. szept. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Itt van a 30 éves, előnytelen külsejű, jólelkű, jóeszű keresztfiam, most hagyta itt a kövér, nagymellű barátnője, mély depiben van, de tényxleg! Vagy ha te nem jössz, küldj egy mentőangyalt, külalak nem számít!
2009. szept. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 15/f :D
2009. szept. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok:D
2009. szept. 10. 20:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!