Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hasfájdalom lehet stressz...

Hasfájdalom lehet stressz miatt? Inkább oldalt szoktam érezni, hol a jobb oldalon h a balon, vagy épp mindkettőn.

Figyelt kérdés
Nyáron nem volt, csak amíg kb tartott a suli ezért gyanakszok rá. Voltam orvosnál, volt h annyira fájt h bent is fogtak a kórházban pár napig, vizsgálgattak, de nem találtak semmit. A vakbelem környékén és a petefészkeimtől nem messze szokott fájni és úgy nyilamlik felfelé, de vki mondta azt is amikor mutattam h hol fáj, h ott a májam is van már.
2009. szept. 10. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, én is pont igy voltam/vagyok, hol jobb oldalon fáj hol bal oldalt, én is voltam korházba és nekem se találtak semmit, azt mondták idegalapon van, és aztán rájöttem én is, hogy tényleg attól...
2009. szept. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ez pedig elég vakbél gyanús. ha idővel rosszabbodik, rögtön menj orvoshoz, mert valszeg vakbél, ami ha elfajul, perforálódik, azpedig életveszélyes.

sajnos a vakbelet van h nemveszik észre rögtön az orvosok.

2009. szept. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Vakbélgyulladás gyanújával kerültem kórházba, de aztán mondták h nem az. Meg tényleg érdekes h nyáron nem volt ilyen problémám, csak most a napokban összejött pár dolog és akkor nagyon görcsöltem.
2009. szept. 10. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!