Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet velem a gond?

Mi lehet velem a gond?

Figyelt kérdés
Nem szeretek közzöségbe menni,az osztályommal csak mostanra sikerült megbarátkoznom,egy legjobb barátnőm van,akit szeretek.Szeretek itthon lenni és a szüleimmel,legjobban irni szeretek történeteket.Aztán nagyon csúnya vagyok szerintem,félek belenézni a tükörbe.Nem szeretem ha fénykép készül rólam,vagy videó,olyankor szó szerint bepánikolok.Ha idegenekkel kell beszélnem,ngyon félek és a telefonba bele se merek szólalni :( .A Jegyeim jók,jövőre megyek gimibe,emiatt is kivagyok.Mi lehet velem a baj? 15/L
2013. febr. 26. 17:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Háát..ha ez megnyugtat, nem vagy egyedül. Először is: ne gondold azt, hogy csúnya vagy! Ha így vélekedsz magadról, az kisugárzik, látszik rajtad hogy visszahúzódsz, a környezeted is így fog vélekedni. Szerezz önbizalmat, mozogj, menj el fodrászhoz és vágass egy szép frizkót vagy csinálj valamit, amitől jobban érzed magad. ne légy szégyenlős, az emberek nem esznek meg. új környezetben, gimiben a kedves, csendes arcokat keresd és velük társalogj, ne próbálj meg a legnagyobb alfahím- és alfanőstény-csoporthoz csapódni, mert csak kinéznek onnan. becsüld meg a barátnődet, ne hagyd elkallódni magad mellől, de próbálj meg nyitni mások felé, nehogy egyként kezeljetek titeket. örülj neki, hogy művészlelked van!;) na nagyjából ennyi, remélem, segített. És megjegyzem, tök ugyanilyen voltam, nekem is kb ez a pár tipp segített. Csak akarni kell. 17/L
2013. febr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!