Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan élhetnék állandó...

Hogyan élhetnék állandó szorongás nélkül?

Figyelt kérdés
Eddig elégé ingerszegény környezetben éltem, szociális kapcsolataim a családra korlátozódik, néha szabadságnak érzem, néha magánynak. Mindig is görcsölős típus voltam. Másik suliba járok át, sok időmet elveszi. Szeretnék nyelvvizsgát csinálni, jogsi folyamatban van. Nem tudom megmagyarázni miért nem tudom elengedni magam. Párkapcsolatom nem volt még, de nagyon szeretnék, viszont egyedül is élvezem az életet ha olyan pillanataim vannak. Vizsgaidőszak idegileg kimerített, 3hétig nem is mentem suliba. Semmi stressztűrő képességem nincs. Nem tudom hogyan fogok èlni ha dolgoznom is kell majd. Ami érdekel abból nem lehet normálisan megélni, főállásként.
2013. febr. 27. 12:20
 1/3 anonim válasza:
Próbálj kilépni a kis világodból és új barátokra lelni.Hidd el,akkor már csökkenni fog ez a szorongás.Velem is ez van.
2013. febr. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én pszichológushoz járok a szorongásommal és mellette jógázok. Nekem segít a dolog.

Szerintem neked sem ártana egy pszichológussal való elbeszélgetés, hogy tulajdonképpen mi miatt szorongsz és abban a helyzetben, mit tudsz tenni ellene.

Mert így magadtól nem biztos, hogy rájössz a megoldásra.

2013. febr. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akárcsak a saját életemről olvastam volna...
2013. márc. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!