Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet kigyógyulni az...

Hogy lehet kigyógyulni az internetfüggőségből?

Figyelt kérdés
Egy nagyon gyenge egyetemi szakra járok, szülői nyomásra mentem ide, szeptembertől más szakra megykek.Most még munkám sincs.Amióta nincs munkám azóta képes vagyok napokat úgy tölteni, hogy internetezek, és nem csinálok semmit.Középiskolásként utálta internetezni, akkor sokat jártam ki a szabdba, macskáztam, kutyáztam, barátokkal jártam el szórakozni.MOst meg napkat töltök gépezéssel, és ne csinálok semmit.
2013. ápr. 6. 13:02
 1/3 A kérdező kommentje:
testvérem fizeti az internetet, de megkértem, hogy bontsa fel a szerződést a szolgáltatóval, de ne tette meg, pedig ő nem is netezik, nekem meg nem kell, jobb volt, míg nem volt internetünk
2013. ápr. 6. 13:07
 2/3 anonim ***** válasza:
59%

hozzáállás kérdése

én már ott tartok h alig várom h reggel legyen, benyomom a gépet, és egész éjfélig megy ha vmit csinálnom kell ideges vagyok szinte minden hobbim abbamaradt, nincs is emberi kapcsolatom, csak a net

én itt tartok most

2013. ápr. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez is fejben dől el. Mint minden hasonló probléma.


Lehet, most még az elhúzódó tél is inkább az egyéb káros függőségeknek kedvez. Ugyanis amikor a tavasz második hónapjában is még ősz van...és ki se lehet menni a szabadba, akkor könnyebb a gép előtt ragadni. :S

2013. ápr. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!