Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » DEpresziós vagyok, állandóan...

DEpresziós vagyok, állandóan úgy érzem hogy lemaradok valamiről, állandóan hogy tenni kell valamit, nem tudok megnyugodni, minden nap a haláltól félek?

Figyelt kérdés
:(25 n
2013. ápr. 19. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem veletlen!

most kell valtoztatni, most van egy lehetoseg amit eszre kell venned. ezek az erzesek segitenek. ha felsz a halaltol, nem erzed jonak az eleted. sok ilyen tapasztalatom van:) ha megteszed amit kell, egybol elmulik. igy tereled magad a helyes utra.


Ha gondolod, irj privibe. szerinten tudok segiteni. egy kulso szemlelo az aki leginkabb raebresztt arra hogy mit is kell tenned. Naam eleg sokszor elofordult mar ez az allapot es soha nem ok nelkul. Visszagondolva magatol edlrthetodo volt a valasz.

ha irsz nekem, megprobalhatjuk egyutt kitalalni igy nevtelenul h mit kell tenned:)

2013. ápr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy tud összefüggeni a depresszió és az, hogy minden nap a haláltól félsz? Én depressziós vagyok, de inkább próbálok veszélyesen élni, hogy ne nekem kelljen a piszkos munkát elvégezni.
2013. ápr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem tudom, bennem elég sokminden összpontosult...sokszor gondolok öngyilkosságra, mégis nagyn félek attól hogy beteg vagyok..le kell vágni a lábam, vagy akármi, nagyon negativ képek villannak be mindig...inkább le sem irom

és semmi önértékelésem sincs...elvégre Apám mondta hogy vesztes géneim vannak...

2013. ápr. 21. 13:57
 4/4 anonim válasza:

Jaj, szegényem. Adok egy képzeletbeli ölelést. Sajnos ennél többet nem tudok.. 27/f

Halgasd ezeket, depresszio oldó hatása van

https://www.youtube.com/watch?v=N2rc4JqDSGU&feature=youtube_..

2013. ápr. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!