Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Előfordulhat, hogy a párom a...

Előfordulhat, hogy a párom a skizofréniája miatt hagyott el? Részletesen lenn

Figyelt kérdés
A párommal babát terveztünk, de egyik napról a másikra elköltözött. 12 éve fél évig volt kórházban skizofréniával, utána másfél év gyógyszer után abbahagyta.Eléggé nagy hangulatingadozásai vannak, és a szemén látszik, hogy furcsa.Engem is egyszer szeret, egyszer nem.2 hete még minden rendben, majd egyik napról a másikra elkezd ismerkedni, megismert egy lányt, és nekem azt mondta, hogy ugy erzi lapos a kapcsolat, meg valami hianyzik, de nem tudja mi.ez a betegsége miatt lenne?ilyen hirtelen nem tud megváltozni egy kapcsolat.és még pár napja a babán voltunk.mi ez?

2013. ápr. 25. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Mi ez? Az őrangyalod megmentett. Ne fogadd, ha jönne vissza, menj új utakon. Foglalkozz azzal egy ideig, amit nagyon szeretsz, zene, képzőművészet nem tudom m mi az, kívánom hogy kiérj ebből a zsákutcából!
2013. ápr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ez a skizofréniától van? Vagy nem is szeretett?
2013. ápr. 25. 18:17
 3/10 anonim ***** válasza:
A skizofrénia egyik tünete az érzelmi elsivárosodás, üresség. Viszont ha újra összejöttök, akkor tájékozódj a betegség öröklődéséről.
2013. ápr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%

Nem vagytok kicsit felelőtlenek???

A gyerek a skizofréniát örökölheti!!!

Ha együtt is maradtok, a gyerekvállalást hagyjátok ki.

2013. ápr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lehet az érzelmi instabilitásnak köze a skizofréniához.

De a mélyén lehet egy félelem az elköteleződéstől is, amit egy gyerek jelent. Ahhoz nem kell skizofrénnek lenni, legfeljebb skizofrénként még nehezebb neki ezt kezelni.

Azt meg neked kell eldönteni, hogy akarsz-e még tőle valamit, de bizonytalan alapra gyereket tervezni nem érdemes. Akár van valamilyen pszichiátriai baja a párodnak, akár nincs.

2013. ápr. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Előfordulhat. De ez azon nem változtat, hogy megbízható e.

Te megbízol benne? A felelősség mindenképpen a Tiéd lesz. Gondolom ő rokkant, gyerektartást, egyebeket ne várj....

Szóval hawaii az élet, ugye??

2013. ápr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Meg kéne komolyodnod már!!
2013. ápr. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem rokkant, dolgozik Csak az az egy pszichotikus epizódja volt. Nagyon nehéz vele beszélgetni, és soha nem mondja el mire gondol.Szerintem hazudni is szokott. Vannak furcsa dolgai pl. mindig égnie kell egy villanynak, dolgokat kulcsra zár, állandóan parfümözi magát stb. Ha olyanja van kritizál, ha pedig olyanja van agyonszeretget, és elhalmoz mindennel.Fél éve volt egy ilyenje, hogy ő most megnézi a lányokat, hogy talál e nálam szebbet, jobbat.Akkor kibékültünk, megesküdött, hogy soha nem hagy el.de most egyik pillanatról amásikra ugyanez rájött.azt mondja valami hiányzik, de nem tudja mi
2013. ápr. 26. 15:58
 9/10 anonim ***** válasza:
én menekülnék egy ilyentől
2013. máj. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
fúú, basszus, kerüld el messziről... nem is értem, h tudtál vele babát tervezni??
2016. márc. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!