Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez miért lehet és természetes?

Ez miért lehet és természetes?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy néha beszélek egy emberrel egy adott témáról és mondok egy olyan szót vagy mondatot amit nem akartam vagy mást akartam mondani, de egy pillanatra mintha elkalandoznék és már ki is mondtam, eddig kétszer figyeltem fel rá és csak egy szót mondtam mind a két esetben, de elég hülyén jött ki. Ez normális vagy csak a fáradtságtól van, esetleg a stressz - től?

2013. ápr. 28. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
esetleg nem írnál le egy konkrét helyzetet? (A leírásod alapján egyébként nem hangzik kórosnak... :)
2013. ápr. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az az elkalandozás a fő probléma.

Nem akarom itt is ismételni magam, mert már unalmas lenne mindenhol ugyan azt leírva látni. De neked is az a problémád, ami mindenki másnak, meg minden másnak amihez a hülye ember valaha is hozzányúlt. NE GONDOLKOZZ. CSINÁLJ CSENDET A FEJEDBEN. NINCS A FEJBEN DUMA! FIGYELJ ARRA, ÉS CSAK ARRA A PILLANATRA AMIBEN VAGY. Ha ezt elérted körülbelül 1 egész percig. Tehát nincs gondolat, nincs semmi. Csak TE figyelsz. Miután ez sikerül, vagyis miközben sikerül. Tedd fel magadban a kérdést, ha NINCSENEK GONDOLATAIM, CSEND VAN. AKKOR MI AZ, AMI A CSENDET, A SEMMIT FIGYELI, AMI A SEMMIRŐL IS TUD? FIGYELD MEG AZT A FURA ÉRZÉST, MINTHA VALAMI FIGYELNE ABBÓL A BRUTÁLIS FURA CSENDBŐL. AZ A VALAMI AMI FIGYEL, AZ VAGY TE. Eddig te tévesen a gondolataiddal azonosítottad magad. Ez a modern ember minden problémájának oka. Nem tudja ki ő. Ha nem értel valamit, írj, segítek.

2013. ápr. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A másodiknak üzenem, hogy az agyunk nem légüres tér, minden egyes percben gondolunk valamire, lehet nem vesszük észre, de nincs olyan pillanat, hogy ne gondolnánk valamire.
2013. ápr. 29. 20:52
 5/5 Carpente válasza:
De fura,nekem ez megy órákon keresztül is..
2013. júl. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!