Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rivotrillal bármit megtehetsz?

Rivotrillal bármit megtehetsz?

Figyelt kérdés
Bevettem 2 mg rivotrilt a multkor és olyat is meg mertem tenni amit amúgy soha...

2013. máj. 19. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a rekordom xx. Az orvosok nem hitték el hogy a saját lábamon és élve bementem a kórházba. De a teteje az volt hogy 5 óra múlva saját lábamon mentem ki a kórházból.
2013. máj. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nos, inkább úgy mondanám, hogy kevésbé vannak hatással a társadalom elvárásai, a félelem vagy a következmények.
2013. máj. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Második: miért, mi volt a lábaddal?
2013. máj. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
180db rivo, 3dbx2levél másikfajta, 6 feles vodka, 3 kifőzött kávé. De a kórházba megkérdezték "Ilyenkor csak infúzióra rakjuk vagy ki is kell mosni a gyomrát" (Csak infúzió:) 5 óra múlva haza séta és berúgtam mint mint az állat. Igaz történet nem mese.
2013. máj. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

büszke vagyok rád


nálunk annak is gyomormosást csinálnak, aki 3napja vett be 3szem fenilbutazont

2013. máj. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is gyomormosást csinálnak, de úgy, hogy a páciens nem felejti el, egyhamar...Bár, ahogy itt olvasom, van aki ezt is élvezi.
2013. máj. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ba@@@ki...az összes gyökér büszke lehet magára, aki rivotrillal hősködik. Most komolyan, szerintetek szopogatós cukorkának írják fel??? Kedves kérdező, te meg mire készülsz, amit amúgy nem mersz megtenni a társadalom elvárásai miatt?? Következményei lesznek, csak szólok....
2013. máj. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rivotrillal bármit megtehetsz, amit alkohollal megtehetsz. Legalábbis szerintem/rám ugyanúgy hat a kettő, és ha szerinted mocskos-alja részegen megtenni dolgokat, amiket amúgy nem mersz, rendben van, akkor rivotrillal is rendben van. Még az emlékek is ugyanúgy kiesnek tőle, a különbség csak annyi a rivo-túladagolás javára, hogy attól nem hányod végig a másnapot.
2013. máj. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Őrület, hogy mennyi agybeteg van! És még büszkék is magukra! Gratulálok!
2013. aug. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!