Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha most beszélhetnél egy órát...

Ha most beszélhetnél egy órát Csernus dokival, milyen aktuális problémádat beszélnéd meg vele?

Figyelt kérdés

2013. máj. 20. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
A gyógyszerekről történő leállás lehetőségeit.
2013. máj. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem pont időszerű lenne, mert kicsikét döglődik a párkapcsolatom.
2013. máj. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 öregnéne válasza:
Én azt kérdezném meg, hogy úgy igyekeztem, hogy összetartsam az életemet a családomat és mégis minden romokban, mint egy kártyavár. Megkérdezném: "Biztos, hogy a társadalom, a környezet, a külvilág, a politika, az információs robbanás, a háborúk, amik az interneten keresztül itt vannak (veled, benned)nem járultak hozzá, hogy tönkrement az idegrendszerem? Biztos, hogy az ok csak bennem keresendő?
2013. máj. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 öregnéne válasza:
Mármint arra gondolok, hogy az "őrültek" tükröt tartanak a világuknak. Hogy ki a beteg, az egyén-e(belső) vagy a társadalom (a külső)nagyon nehéz szétválasztani. Az biztos, hogy aki az adott (többségi) társadalom norbáit nem bírja magáévá tenni, elhelyezni önmagában az "beteg lesz. De ha beteg a (többségi) társadalom, akoor ki a beteg? Thomas Szasz : Az elmebetegség mítosza c. munkájában azt írja, elmebetegség nincs. A társadalom beteg. Ennek a betegségnek "arcai" az "elmebetegek". Na erről beszélgetnék !
2013. máj. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!