Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is érzett már ilyet?...

Más is érzett már ilyet? KÉRLEK SEGÍTSETEK

Figyelt kérdés
voltam pszichiáternél és felírt nekem cipralexet reggel 1et kell bevennem meg mellé xanaxot és a xanaxból mégegyet este..viszont félek bevenni tőle mert volt már rossz élményem főleg a cipralextől hogy utána rosszul voltam kitágultak a pupilláim émelyegtem ájulásérzésem volt meg minden..más is félt már gyógyszertől,hogy nem merte bevenni???LÉGYSZI ÍRJATOOK!!!KÖSZÖNÖM
2013. máj. 27. 20:56
 1/8 anonim válasza:
Szerintem vissza kéne menned az orvoshoz, és elmondanod, hogy rosszul vagy a cipralextől!
2013. máj. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de még nem vettem be egyiket se..holnap reggeltől kellene elkezdjem szedni..de "félek tőlük..
2013. máj. 27. 21:13
 3/8 A kérdező kommentje:
cipralexet utoljára 1 éve vettem be de le is szoktam róla..
2013. máj. 27. 21:14
 4/8 anonim ***** válasza:
A Cipralex SSRI szer, így könnyen lehet ilyen mellékhatása. Nem tudom milyen tünetekre kaptad, de ösztönösen félsz tőle valószínű. Nekem sincs jó tapasztalatom ezzel a hatóanyaggal, mert súlyos mellékhatásokat okoz. A Xanaxot nyugodtan beveheted. Én nagyon félek a gyógyszerektől, mert allergiás is vagyok.
2013. máj. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy évvel ezelőtt nem volt panaszod a Cipralextől? Mert akkor szólni kellett volna, és a doki fel sem írja.

Így annyit tehetsz, hogy minél előbb szólsz neki, hogy rosszul vagy tőle. Akkor leállít róla, esetleg ír fel mást.

2013. máj. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon félek az ilyen rohadt nyugtatóktól, főleg mert azt hittem hogy jobban vagyok leáltam vele, piramisból lefelé, ahogy kell, és pár nap után nagyon szar volt.

Most újra kell szednem mert mindenféle szorongásos rohamokat okozott a megvonása, jó mondjuk én nem vagyok egy mindenanpi eset.

Elenium 5mg meg Medazepam 10mg napi 3 szem mindegyikből.

Szar ez az összes vegyszer, rászoksz, a mellékhatások, nem tudsz leálni róla, na én ezért félek bevenni!!!!

2013. máj. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát igen én is a mellékhatásoktól félek nagyon,meg hogy majd rá fogok szokni.. :/viszont valamit tennem kell az ügy érdekében mert nagyon rosszul érzem magam nap mint nap az utcára is alig merek lemenni sokszor..amúgy a xanaxról is egy csomó negatív dolgot hallottam,hogy nagyon megváltoztat és átformál idővel ..úgyhogy nem tudom félek tőlük az biztos!!!
2013. máj. 28. 10:04
 8/8 anonim ***** válasza:
A Xanaxra nem leszel allergiás. Ha félsz tőle, akkor csak felet vegyél be belőle. Eléggé jó nyugtató és ha nem nagy adagban szeded könnyű leállni róla. tapasztalatból írom.
2013. máj. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!