Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ugye 18 évesen még normális a...

Ugye 18 évesen még normális a folytonos boldogtalanság érzet?

Figyelt kérdés

Boldogtalan vagyok eléggé. De ez ilyen "fiatalon" nomrális, nem? Ugye más is folyton üresnek érzi magát és nem is akar sokszor létezni, csak leplezi? Szóval a kérdés csak az, hogy normális e meg hogy majd elmúlik e esetleg.

L/18


2013. jún. 4. 20:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Csak azért gondolkoztam el mert van mikor azt mondják nekem, hogy ez elmúlik meg mindenki így van vele, de aztán meg sok embert látok akik eléggé boldognak tűnnek és nem értem.
2013. jún. 4. 20:32
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem, igazság szerint pont hogy "ilyen fiatalon" nem kéne még abszolút így érezned.

Bár később sem normális ez, de 20 alatt főleg fura.

Ha nagyon erős ez az érzés, nem ártana mondjuk egy pszichológushoz fordulnod...

2013. jún. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ez biztos? de én nem akarok másokat fárasztani
2013. jún. 4. 20:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Higgy az előzőnek. Ez nem "normális" dolog. Ha magad nem tudsz változtatni ezen,kérj segítséget mielőbb,mert tönkre megy az életed! Aki ezzel foglalkozik,annak ez nem teher!
2013. jún. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos igen, biztos.

Az meg, hogy ha szakemberhez fordulsz, az nem "mások fárasztása".

Esélyes, hogy egy kezdődő depresszióval van dolgod...

2013. jún. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia, 18 évesen én is azt hittem hogy normális, azóta eltelt 4 év, és csak rosszabb lett a helyzet.

Változtass az életeden amíg még van esélyed.

2013. jún. 5. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hozzáállást kell változtatni...saját magd dolgával foglalkozni,nem önértékelni...vagy nem tudom...illetve a pszichológus

:oo

2013. jún. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!