Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valami erős, hatásos módszer...

Valami erős, hatásos módszer stressz levezetésére?

Figyelt kérdés
Hogy ne az alkarom vagdosásába meneküljek...és nem vagyok emo-s. Csak időnként rám jön :/
2013. jún. 15. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
A sport nem rossz megoldás fuss ameddig a lábad bírja bár általában előbb feladja a szíved és a tüdőd. De ha minden nap sportolsz az a legjobb. Ha kibeszéled magadból az is egy megoldás
2013. jún. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Verj el 3-4 boxolót az edzésükön. A küzdősport jó stresszlevezetés. A harcművészet pedig jó stressz kezelés. Menj el taichizni.
2013. jún. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A futás lósz@rt sem ér. Ha már próbáltad az önvagdosást.

Küzdösport. Szuper megoldás. Járj el boxolni, vagy csak szerezz be egy zsákot, és üsd ameddig bírod. Jó érzés. (ezt úgy mondom, mint volt vagdosó. Sokkal jobb módszer, ahelyet, hogy magadat sebeznéd meg más hülyeségéért.)

2013. jún. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, a futás már nem elég...egyébként járok atlétika edzésre, ahol nem keveset futok, és baromi sok feszültség marad bennem. Az önvagdosással teljesen le tudtam vezetni az ideget, de persze ez szörnyű megoldás. Lehet, hogy kipróbálok egy jó kis küzdősportot. Úgy is nyár van, van időm. Köszi a válaszokat.:)
2013. jún. 16. 19:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Szívesen. :) Ha gondolod, írj privit, tudom, milyen az, amikor a lelkedet is kifuthatod, akkor is az az egyetlen megoldás, hogy megvágd magad. (de ne csináld, mert katasztrofális megoldás)

Beszélgethetünk, amennyiben szeretnéd!

2013. jún. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!