Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mi bajom van?

Szerintetek mi bajom van?

Figyelt kérdés

Semmi nem érdekel. Igazából olyan mintha szociophata lenék.. Nem tudok megfelelően reagálni a dolgokra, nem tudom mi a helyes válasz a kérdésekre.

Pl Munkahelyen. Az emberi kapcsoaltokat csak néhány emberrel tudom úgy művelni,ahogy az normális.

Az idegeneket nem tudom kezelni, és nagyo nsok idő kell, hogy valakit megszokjak a közelemben. ne tudok uj barátokat szerezni, nyitni mások felé. Ez idegesít nagyon. És ráadásul mindent elfolytok, nem mondom ki a gondolataimat, mert félek azok következményeitől. ..Ha bánat ér, vásárlásba folytom.Néha ugy érzem, sőt mindíg, hogy kívülálló vagyok, hogy én nm vagyok jó, nálam mindenki szebb, jobb. pedig ez nem igaz. mégis így érzem.


2013. jún. 20. 10:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Néhány hónappal ezelőtt nekem is hasonló tüneteim voltak. Amolyan megfelelési kényszer. Mindenre úgy válaszoltam, hogy az másoknak tetszen. Nem vettem figyelembe a saját érdekeimet, csak a másokét, hogy megfeleljek nekik. De ezt így nem szabad felfogni. Minden ember más, mindenkinek van jó és rossz oldala is, ha te elfogadod az embereket így, akkor téged is elfogadnak! Én is nehezen tudok kapcsolatokat építeni, volt is bajom ebből elég. De ma már összeszedtem magam, beszélgetek mindig, mindenkivel, keresem a témát. Az nem igaz, hogy nálad mindenki szebb, biztosan te is nagyon szép vagy, hiszen minden ember szép! Legyen több önbizalmad, öntsd ki a lelked, foglalkozz sokat magaddal!Fel a fejjel, ezen túl lehet jutni, nekem is sikerült!

2013. jún. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én egyedül nem tudtam kilábalni belőle. Egyre rosszabb lett minden bajom volt és nem értettem miért van ez. Végül pszichológushoz fordultam és a pszichoterápia segített. Nagyon ajánlom neked is.
2013. jún. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!