Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan csökkenthető a dopamin...

Hogyan csökkenthető a dopamin termelődése? (Libidó csökkentés)

Figyelt kérdés
Ne tomboljanak már a hormonok!

2013. jún. 26. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Csinos barátnővel...
2013. jún. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Éppen ez az hogy nem akarok barátnőt..! "Nincs nő nincs sírás" Ha a nemivágyat kilőve, egy problémával kevesebb. Ez az agy biokémiájának a megváltoztatásával lehetséges.
2013. jún. 26. 11:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Neked kellene tényleg változtatni az agyad biokémiáját, de nem azért mert libidót kellene csökkentened. Ilyen hülyeséget még nem hallottam, nem ennyire egyszerű belepiszkálni az ember hormonháztartásába, szerinted ha sikerülne elnyomni a libidód nem lenne meg annak a veszélye, hogy utána nem jön vissza? Normális csajokat keress, ne idiótákat.
2013. jún. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Könnyű azt mondani! Elegem van már.. Nem csak a szex körül forog a világ, miért ne lehetne anélkül meglenni?!? Annyi sok probléma halmaz alól lehetne így kibújni hogy el sem tudnátok képzelni! Már ha csak azt nézzük hány pasi követ el öngyilkosságot nő miatt, már akkor ez is egy ésszerű érv arra hogy nem is lenne ez olyan hülyeség!


http://www.youtube.com/watch?v=YH09i4v6wXI

2013. jún. 26. 11:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Aki keres az talál. De ha erre lusta vagy, akkor ott az akarat. Legyél képes uralkodni magad felett, és ne a hormonokra hallgass! Azért vagy ember... Aki nem tud maga felett uralkodni, az állat.
2013. jún. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó, akkor dugjon mindenki helyettem is!
2013. jún. 26. 12:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Ekkora hülyeséget már rég hallottam. XD Eleve, aki általánosít minden második embert jóformán, az igen beteg... Keress egy normális nőt, vagy uralkodj magadon tényleg.
2013. aug. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Zabálj antidepresszáns-t avval lecsökken azt garantálom.
2014. jan. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ABORG ***** válasza:

ok sok hulye valaszolora ne hallgas

a dopamint igy tudod csokkenteni:


https://www.youtube.com/watch?v=9QiE-M1LrZk


most lusta vagyok leirni, remelem mar megtanultal angolul

2020. ápr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ABORG ***** válasza:

aki nem tud angolul:


[link]

2020. ápr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!