Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi van ha szerelmes vagyok és...

Edward elric kérdése:

Mi van ha szerelmes vagyok és az illető fel sem veszi és más azt hiszi hogy belé vagyok szerelmes és elpirul ha hozzám ér és egyszer megcsókolt és az illető fiú?

Figyelt kérdés
mi van ha szerelmes vagyok és az illető fel sem veszi és más azt hiszi hogy belé vagyok szerelmes és elpirul ha hozzám ér és egyszer megcsókolt és az illető fiú

2013. júl. 10. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Na most akkor te fiú vagy, vagy lány?
2013. júl. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ép ez az hogy fiú vagyok!
2013. júl. 11. 12:52
 3/10 anonim ***** válasza:
És a titkos szerelmed is fiú?
2013. júl. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem!
2013. júl. 11. 16:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Először menj el szakemberhez a problémáddal és Ő tereljen vissza nőkhöz.
2013. júl. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A fiút szépen utasítd vissza, a lányt pedig, hívd el egy fagyira, üdítőre, vagy kísérd el valameddig hazafelé és beszélgessetek.
2013. júl. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de hát...... ö a lány
2013. júl. 30. 20:21
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi??? Az most mit jelent hogy "ő a lány"?


Most összefoglalom amit nagyjából értek a kérdésből...

Te fiú vagy és tetszik egy lány, aki mit sem tud a dologról. És van egy srác aki pedig azt hiszi, hogy ő az eseted, úgymond.


Akkor most mi nem világos az előző válaszomban?

A fiút szépen, kedvesen elutasítani, a lánynak pedig a tudtára adni hogy tetszik.

2013. aug. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
a lány neve winry rockbell a gimibe melette ülök és félek bevalani hogy szeretem de aza az igazság hogy ő tudja de úgy tesz mintha levegőnek nézne értitek és van egy alphonse elric nevű fiú a testvérem és azt hiszi hogy belé vagyok szerelmes értitek elég hosszan és érthetően le írtam?
2013. aug. 3. 12:38
 10/10 anonim ***** válasza:

Ohh, aham...


Akkor hívd meg Winryt a házatokba, majd egy humántranszmutáció segítségével nyisd ki az igazság kapuját,ott majd meg lelitek a választ minden kérdésetekre.

DE ne felejtd az alkímia alapja az egyenértékűség elve, adnod kell, ha kapni akarsz valamit.


De én úgy gondolom sántít a storyd, szerintem Mustang az érintett fél, nem pedig az ártatlan kis Alponse.

[link]

2013. aug. 4. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!