Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szedi valaki az Olanzapine...

Szedi valaki az Olanzapine nevű gyógyszert? Ha igen mióta és milyen diagnózisra? Próbálta már valaki szüneteltetni a szedését? Milyen tapasztalatokkal? Köszönöm.

Figyelt kérdés

2013. júl. 14. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem szedem, de elolvastam a leírását, mire való. Viszont más, hasonló betegségen átesett, de kigyógyult beteg lévén, bizton írhatom, hogy ezeknek a gyógyszereknek a szedését nagyon nem javallott abbahagyni, mert sokkal rosszabb lesz, mint előtte volt. És akkor mit fogsz szedni? Egy sokkal erősebbet? Szóval csak kitartás!
2013. júl. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
látom én is, csak kíváncsi lettem volna a tapasztalatokra. Nehéz volt a gyógyulás? Nagyon örülök, hogy sikerült kiláballni és stabil maradni, minden jót kívánok és köszönöm a hozzászólást.
2013. júl. 14. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!