Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Magyaországon nincsen munka?

Magyaországon nincsen munka?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok 1,5 éve nincsen munkám!1,5 éve ebből álnak a napjaim reggeltől estig munka keresés.Önéletrajzomat elküldöm semmi választ nem kapok.

Ha víssza hívnak akkor azt mondják nekem köszsönön sajnos nem veszünk fel.13 fajta önéletrajzott írtam és már.Nem tudom hogy mit kell hazudnom hogy felvegynek?!

1,5 éve még alkalmi munkát sem kaptam!Összes létező munkára jelentkezdtem és nem vettek fel!Hiában van érettségim+ szakmám+okj szakmám sehol nem kellek senkinek.1,5 éve arra várok hogy munkám legyen és sehol nem kapok!

Lehet azért nem vesznek fel mert nem nézek ki mint egy plázacica?Sajnos anyám hobbit testét örököltem és szép sem vagyok lehet azért nem vesznek fel?

Idáig volt már kettő öngyilkossági kísérletem de sajnos rám találtak ,már a harmadik öngyilkosságon gondolkozok.Egyszerüen nem tudom elhinni ebben az országban nincsen munka.

Régen munka volt az életem,amióta nincsen munkám egy csöd tömeg vagyok.:( 1,5 éve várok legyen munkám és nem kapok!Így az életnek nincsen értelme ,inkább meghalok.Drukkoljatok hogy 3-dik öngyilkosságom sikerüljön.:'(



2013. szept. 1. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Én drukkolok! Hajrá, Donte!
2013. szept. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mikor lesz a nagy nap? Majd számolj be, sikerült-e! :)
2013. szept. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Holnap lesz a nagy nap!
2013. szept. 1. 21:07
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát nem drukkolok,mert ha mindened a munka,biztosan kellesz valahol.Ott kellene keresned,ahol magasabb a foglalkoztatottság,bár lehet,ehhez költöznöd kellene.
2013. szept. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már vidéki munkákra is jelent kezdtem és olyan válaszokat kaptam hogy túl messze lakok.
2013. szept. 1. 21:15
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Ismerős sajnos, én joghallgató vagyok, így csak adminisztratív munkára tudok jelentkezni, ahonnan elküldenek mindig hogy túlképzett vagyok! :) Magasabb szintű munkára még túl kevés. Hidd el nem a külsőd az oka ennek az egésznek, én mások szerint szép és csinos vagyok, az egyetemi éveim alatt jogi versenyeket nyertem, kiemelkedő az eredményem, rengeteg oklevelem van, még sem kellek sehova még egy sz.r borítékolásra sem, vagy "postahordozónak", apukám által volt protekcióm, az sem jött be! :) Szóval ne add fel, másnak sem könnyű, és rengetegen vannak hasonló helyzetben mint te!

2013. szept. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még azt hozzátenném hogy van egy ismerősöm aki tavaly végzett jogon kitűnő minősítéssel, és 1 éve nincs állása, és van egy mérnök és egy orvos ismerősöm is, akik szintén 1 éve nem találnak állást!
2013. szept. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja, és a többieknek üzenném h nem kell a kérdezőnek drukkolni, mert érthető a helyzete, minden napja monoton, nincs célja, bele lehet őrülni/unni ebbe az egészbe, és feleslegesnek érzi magát az ember. Azért kezdtem én is egyetem alatt állást keresni, és valahol már elhelyezkedni, hogy ne szembesüljek 2 év múlva ezzel a kilátástalan helyzettel.


És a kérdezőnek még annyit hogyha ennyire semmilyenek a napjaid, érdemes lenne nyelvet tanulnod, vagy még egy szakmát elvégezni, vagy ha a külsődet nem szereted, akkor edzeni, és tenni valamit hogy "szebb" legyél. Sajnos egyebet nem tudok javasolni, hajrá! :(

2013. szept. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Milyen szakmád van kérdező?
2013. szept. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!