Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tenyleg pszichopata lennek?

Tenyleg pszichopata lennek?

Figyelt kérdés

Az tortent ejszaka, hogy felkeltem, hogy nagyon ehes vagyok. Hamarabb vacsiztam, mint altalaban, gondolom azert...

Kimentem es volt itthon suti vagtam egy kockat, mivel ilyen piskota ezert gondoltam az boven eleg csak, hogy ne korogjon a gyomrom es tudjak aludni, de hat ilyenkor nem birok leallni es ettem meg csokis kekszet, meg gumicukrot, meg csokit szoval szepen mindent ossze vissza. Majd egybol visszafekudtem aludni. Ahogy elaludtam jott egy alom, azt almodtam, hogy mozog a fuggony es odamegyek megnezni, hogy mi mozgatja es micimackobol tigris allt ottxddd aztan felkeltem, de az mar a valosag volt, viszont valahogy nem volt erom es, ha azt mondjak, hogy keljek fel nem tudtam volna megmozdulni. Aztan visszzaaluttam es folytatodott a tigrises alom, majd megint felkeltem, aztan megint visszajott az alom. Utana mar valami csataba voltam, ahol szilvat ettem amitol hanyingerem lett. Majd valami fagyizoba kotottem ki,, ahol pizsama volt rajtam. Kozbe neha felkeltem, aztan folytatodott az alom. De tudom, hogy nem ertettem, hogy mi van es az is eszembe volt, hogy gyorsan irjam ki ide, hogy mi bajom. De felkelni nem sikerult. Aztan felkeltem rendesen, mar hajnal volt, kicsit hanyingerem volt, de mar a gyomrom korgott, visszaaludtam megint es jott ugyan ez. Utana mikor megint felkeltem mar nem aludtam pedig meg siman birtam volna, de nem mertem. Hanyingerrel keltem, de ettem mert ehes voltam. Lehet valami koze ennek az egesznek az ejszakai eveshez vagy pszihcopata vagyok?


2013. szept. 7. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha éjszaka összezabálsz egy csomó édességet,ne csodálkozz,hogy hányingered lesz...A "pszichopata" nem ezt jelenti.
2013. szept. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ne a hanyinger ijesztett meg, hanem ezek az almok, hogy ossze vissza almodtam minden hulyeseget, de kozbe olyan fura volt az egesz...ahogy leirtam. Nem tudom jobbanelmondani
2013. szept. 7. 14:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha ez rendszeres, akkor valami alvászavarra utal. Ha csak most fordult elő, akkor ne foglalkozz vele, valószínű az összevissza éjszakai édességevéstől van. A pszichopata szó egy személyiségzavarra utal, itt elolvashatod: [link]
2013. szept. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 LatDenRätteKommaIn válasza:

Pszichopata? Ha az lennél, akkor az nem az álmodban mutatkozik meg, hanem a való életben.


Mindenkinek vannak rossz álmai, témától függetlenül fárasztó, idegesítő, hosszú álmok...


Lefekvés előtti sok kajától - amik nem emésztődnek meg egykönnyen - a szervezeted nem tud pihenni, és így előfordulhat hogy nem fogsz tudni elaludni, vagy forgolódsz, és közben sokkal valósághűbb, sokkal tisztább az álom.

Nem kell annyi mindent enni alvás előtt, és nem lesz gond.

2013. szept. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most fordult elo eloszor, de anyanak reggel meseltem es o mondta, hogy pszichopata vagyok. Nem gondoltam erre, de o megijesztett. Kooszonom a valaszokat!
2013. szept. 7. 14:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Anyukád nem lehet túl tájékozott a témában.Nem vagy pszichopata,legalábbis ebből nem ez derül ki.Ha degeszre eszed magad,főleg eleve nem épp egészséges dolgokkal,akkor simán lehet tőle hülyeségeket álmodni,mert túl van terhelve a szervezet,idegrendszer,és nem tud megfelelően pihenni.
2013. szept. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ahogy a többiek is írták: ez megközelítőleg sem pszichopatológiai eset.

Sokan leírtak hasonló "éber-álom" tapasztalatokat, cseppet sem ritka, természetes jelenség, az esti evés az érzékenyebbeknél tényleg kiválthatja.

Alvászavar csak akkor lenne, ha gyakran, vagy folyamatosan ilyenek lennének az éjszakáid.

2013. szept. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk a marha patás állat. Ennyi hasonlóság van közted és a pszochoPATA között. Tudniillik elég nagy marhaság éjjel minden szart összeenni. Az éjszaka regenrálódásra való, nem emésztésre, a kettő együtt pedig nem megy.
2013. szept. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak nem alvásparalízis? :) Még pszichopata...
2013. szept. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!