Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyógyszerektől meghízhat az...

Gyógyszerektől meghízhat az ember?

Figyelt kérdés
Világéletemben mindig is egy sovány ember voltam.De sajnos betegség miatt,sikertelen öngyilkossági kisérletem miatt korházban kerültem ahol gyógyszert kaptam.Szedtem is és jobban lettem tőle.Gyógyszer szedés után egy hónappal elkezdtem hízni.Eleinte azt gondoltam pár kiló hízás ,ugyan már tuti ugyis le fogom fogyni.De nem ez történt.Egyre híztam és híztam,most +15kg híztam idáig.:S Nem tudom hogy gyógyszer miatt híztam el?Szedjem továbbra is gyógyszert vagy nem?Nem akarok 200kg-s lenni:X

2013. szept. 7. 20:03
 1/6 LatDenRätteKommaIn válasza:

Antidepresszáns gyógyszereknek ez is egy mellékhatása. Na de nem feltétlenül a gyógyszer miatt, hanem mert kezded jobban érezni magad, és megnő az étvágyad.

Nem írtál róla, hogy mennyit eszel, mit, és hogyan, na meg, hogy mennyit mozogsz - ennek hiányában ennyit tudtam írni.

2013. szept. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem simán... Én is amióta yarocent meg ketileptet szedek azóta olyan kajás vagyok folyton, kb falási "rohamok" jönnek rám gyakran, és én is szépen hízok megfelé :/ El is akarom most hagyni.

Egyébként nem tudom, sportolsz-e, de lehet, hogy érdemes lenne elkezdeni/intenzívebben csinálni valamit...

Mert én sem önmagában a gyógyszertől hízok, hanem attól, hogy meghozza az étvágyam és többet eszek

2013. szept. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, én is Yarocent szedtem és úgy, hogy nem változtattam a táplálkozási szokásaimon (nem voltak "falási" rohamaim), 2-3 hét alatt felszedtem 10 kilót. Utána, hogy abbahagytam, nem tudtam olyan könnyen megszabadulni tőle...
2013. szept. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én Velaxintől meg Ketileptől hìztam...
2013. szept. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sportolok már.Hiában mozgok sokat ígyis ettől mozgástól meg jön az étvágyam.Sosem voltam ennyire kajás mint most.Régen tudtam hol van a határ étel mennyiségtől,amióta szedem a gyógyszer azóta eszek sokat.Megprobáltam már kevesebbet enni és ennek ellenére tovább híztam.:O Én Rexetin,Frontin gyógyszert szedek.Azon gondolkozok hogy abban hagyom a gyógyszer szedését.
2013. szept. 8. 14:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, én először megpróbálnék valami más gyógyszert. De jársz mellette pszichoterápiára?
2013. szept. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!