Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit ajánlotok stressz oldásra?...

Mit ajánlotok stressz oldásra? (részletek lent, fontos! )

Figyelt kérdés

Mostanában eléggé érzékeny, stresszes, szomorú, eléggé magam alatt, vagyok. 1hónapja szakított velem a párom, ami nagyon megviselt. Eléggé hírtelen jött, meg se akarja beszélni, hogy mi volt a baj. Észrevettem magam, hogy nagyon nem oké, nem vagyok jól, folyton lehangolt vagyok, nem tudok lazulni, folyton forognak a gondolataim, gyakran vannak rémálmaim, fáradékony vagyok. Próbálom mutatni, hogy erős vagyok, de ez csak egy állapot.

Jön a suli, az talán segít.


Olvastam, hogy a Magne B (blance) jó ezek kezelésére? Vagy ti mit ajánlotok, esetleg valami gyógynövény? Vagy bármilyen tanácsot elfogadok… Nagyon nem akarok gyógyszerekkel tömni magam, inkább természetesebb dolgokra gondoltam.

Előre is köszönöm, 20L



2013. szept. 8. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el futni. :)
2013. szept. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
régebben próbálkoztam vele, de nem megy sokáig.... :S
2013. szept. 8. 10:56
 3/5 anonim ***** válasza:
masszázs. Keress egy fiút, aki megmasszíroz.
2013. szept. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Azt nagyon jól teszed, ha kerülöd a gyógyszereket és a természetes megoldásokat keresed. A B vitaminok is sokat segítenek, de azok is növényi kivonatok és ne mesterségesek legyenek.Ha érdekel, akkor szívesen küldök emilben pár olyan gyógynövényről infókat, amik segíthetnek.
2013. szept. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az jó lenne, szívesen fogadom a leveled :)
2013. szept. 8. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!