Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van köztetek olyan aki nem...

Van köztetek olyan aki nem tud nemet mondani, és kegyesen hazudni egyes dolgokban? Mik azok?

Figyelt kérdés
Mennyit tudtatok csiszolni rajta az évek alatt?. Ha lehetséges írjatok gyakorlati példákat!Köszönöm!!!
2013. szept. 10. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem a kérdésedet, ha kicsit kifejtenéd... Mert pl abban egész könnyedén nemet tudok mondani, ha valaki megkérdezi, hogy adjon-e egy taslancsot....De gyanítom, te nem erre gondolsz
2013. szept. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kegyes hazugságot soha nem akarnám megtanulni,a tapintatot viszont igen.Nemet úgy tanultam meg mondani,hogy elég sok kínos tapasztalásom adódott emiatt és elegem lett.Azóta mielőtt igent mondanék,a szívembe nézek,hogy akarom e ezt én,jó e ez nekem?És ha úgy érzem,a kéréssel kihasználnának,nemet mondok.
2013. szept. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én vagyok az első, értem már mire gondolsz, úgy látszik még korán volt nekem, amikor írtam.

Voltam egy hónapot bentfekvős csoportos pszichoterápián és ott ez is volt a téma, gyakoroltuk, hogyan lehet/Kell! nemet mondani anélkül, hogy bunkók lennénk.

Pl engem teljesen kifosztott a többi beteg (nem csak a csoportterápiások feküdtek bent) cigivel, kávéval, pénzzel lehúztak, mert egyszerűen képtelen voltam nemet mondani. A végére egyre jobb lettem benne, de elég drága mulatság volt ezt megtanulni ott bent... :'D

2013. szept. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!