Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depesszios vagyok meg szeretné...

Depesszios vagyok meg szeretnék halni eddig csak azért nem lettem ongyilkos mert a családokra gondoltam, hogy ez, gogy esne nekik, de egyre inkább ez szeretnék lenni csak egy dolog van, amitol jobban lennék, de attol tartok ez lehetetlen mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. okt. 2. 06:57
 1/10 anonim válasza:
szerintem ezt a megoldást választani egyenlő a megfutamodással....megoldani,felülkerekedni,túlélni na az valami....ne feledd minden ami nem öl meg az MEGERŐSÍT
2013. okt. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia.Akármilyen problémája van is az embernek,nem az öngyilkosság a megfelelő megoldás.A depresszió is csak egy betegség,melyen felül kell kerekedned.valószínű a te szüleid sem azért neveltek fel,hogy te megöld magad.Na ne légy már buta.Illetve a szeretteidet teljesen megbántod ezzel,és még a probléma sem oldodik meg a te haláloddal,csak másra hárítod igy átt.De ha te meghalsz a problémák ugyanugy fenn állnak majd csak már akkor nem rád,hanem a gyermekedre,vagy szüleidre stb.Ma Magyarországon minden 3-dik ember depressziós.Tudom annak is több fajtája van.De uralkodni kell magadon.Gondolj bele ha ma minden 3-dik ember megölné magát.Butaság.... nem így kell felfogni.Ismerem a betegséget,hisz apukámnak is igy kezdődött.És 10-15 év után paranoid skizofrénia lett belőlle.De uralkodott az érzésein,és tudtak rajta segíteni.és a halálát nem sajátkezüleg végezte.Hanem a szíve adta fel a szolgálatot.Ugyhogy ne magad sajnáltasd,mert neked kell uralkodnod magadon.Hanem akiket itt hagysz azokat sajnáld.Mert minden gondodat rájuk hagyod.Ne légy önző.Ja és mielőtt kifikáznátok,minden depresszio mögött valami problema van.Pl: házassági gondok,tanulás,válás,anyagi nehézségek,hitelek,stb.....
2013. okt. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nincs olyan probléma amit ne lehetne megoldani!

Hidd el,én már csak tudom...

Nagyon szeretnék segíteni hasonló gondolkodású embereken!

Egy igaz barát már hatalmas előrelépés ebben, ha melletted vannak olyanok akik támogatnak, és segítenek! akikkel mindent megbeszélhetsz!

Én biztos vagyok abban ,hogy rövid időn belül ki tudnék bárkit rángatni ebből a depiből!!

Ha segítségre van szükséged, keress nyugodtan!

Nóri

(28)

2013. okt. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Minden városban van mentálhigiénés gondozó. Erősen javaslom, hogy keress fel egyet, sürgősen.


Én is szenvedek ettől a betegségtől, naponta többször gondolok öngyilkosságra és eddig azért nem tettem csak meg, mert nem lenne rá módom perpillanat. Mostanában rosszabbul lettem egy szerelmi gubanc miatt és mivel a régi orvosom elment az osztályról, kénytelen voltam elmenni. DE elmentem, megbeszéltem az orvossal a helyzetet, kaptam gyógyszert és gyakorlatilag már az első tablettánál éreztem a hatását.


Ha pedig te, vagy a családod úgy áll anyagilag, hogy megengedhetitek magatoknak, menj el magánrendelésre, mert a pszichoterápia borzasztóan sokat tud segíteni!

2013. okt. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ne azon gondolkozz,hogy miért érdemes meghalnod,hanem azon,hogy miért érdemes élned.Elhiszem,hogy sok gondod lehet,de hidd el nem ér semmi annyit,hogy eldobd az életet magadtól.Beszélgess el egy baráttal,a szüleiddel vagy keressetek fel pszichológust.Csinálj sok olyan dolgot,amit szeretsz és egyél sokat a szabadba.Szerezz be eg kisállaltot azok mindig felvidítják az embert. :)
2013. okt. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Skywalker33 ***** válasza:
100%

Halihó,


1. Nemtudásod végzetes. Nincs halál, ugyanúg yélsz a fizikai test után csak 100x jobban szenvedsz. Ezt az öngyilkosságot felejtsd el mert nem tudod magad megölni. Tanúlj az Igazságról, amíg nem tudod ki vagy addig jut csak eszedbe ilyen hüjeség.

2. Úgy tudom az alvásmegvonás minden depisnek killer application - biztosan működik.

3. Földmunka, kertészkedés, nehéz fizikai munka - biztosan működik!

4. Segítség kérés! Kérj, vannak csodák amiket másoktól kaphatsz. (orvos, pszihológus, reiki, ** itc....)

5. Imádkozz. Működik!


Hajrá :)

T.



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2013. okt. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Fizikai munka, színes háttér a képernyőn, és a környezetedben még több szín, leginkább a sárga előtérbe hozása.

Heti két nap virraszd át az éjszakát!

Szedjél vitaminokat, és ásványi anyagokat, leginkább magnéziumot, és igyál sok vizet!

2013. okt. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem szenvedhet jobban senki se aki öngyilkos lesz az élet egy rohadt szenvedés igazán utána már csak jobb lehet a semmibe
2013. okt. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha nem írod le a próblémád okozólyát nehéz segíteni én nagyon fájó és nagyon cikki helyzetekben voltam de meg oldotam mindent ne felejsd aki öngyilkos az gyáva ember bármi is a gondod másnak volt nagyobb volt aki nagyából 6 millióval tartozott elég durva embereknek de most családja van és boldog
2016. nov. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Élsz még?
2017. jan. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!