Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan választottál pszichológ...

Hogyan választottál pszichológust?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lehet pszichológushoz kellene mennem, de nem tudom mi alapján válasszak. Mármint oké, leírják, hogy ki mivel foglalkozik, de amilyen problémáim vannak, olyanokkal szinte mindenki foglalkozik. Akkor most válasszak ki egyet? És az nem lesz furcsa neki, hogy lány létemre én mondjuk férfihez szeretnék menni? Fogalmam sincs miért, de így érzem. Vagy menjek inkább nőhöz? 23/L


2013. okt. 6. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Én direkt nőt választottam, mert a nők sokkal empatikusabbak. Egyébként így ránézésre nem tudod megmondani, hogy ki lesz az igazi, így pár találkozó szükséges ahhoz, hogy el döntsd, hogy jó-e ott neked.


Ami viszont fontos az az ár, illetve az időpont, hogy tud-e fogadni téged, akkor amikor te ráérsz.


Sok sikert és 1 hónap alatt ne várj csodát!


22f

2013. okt. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, igen az időpont és ár is döntő tényező mindenképp, bár eddig akiket néztem, időpontban elég rugalmasak.


Persze, 1 hónap alatt nem remélek semmit, lehet nekem egy élet is kevés lesz, na mindegy.


Köszi!

2013. okt. 6. 20:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Lényegtelen, hogy férfi, vagy nő. Sokkal fontosabb, hogy van-e terapeuta képzettsége, ezen belül is, hogy milyen.

- Az analízis hosszadalmas, és bizonytalan kimenetelű

- A kognitívből hiányoznak a mélylélektani hatások

- A hipnoterápia jó, de csak önmagában kevés

- Az integratív terápia hipnózisból, ÉS sokféle gyógyító technikából áll.

Te rajtad múlik, hogy melyiket választod. Képzettség nélkülit választani értelmetlen.

2013. okt. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, én kognitív terapeutához járok, férfi, orvos végzettségű..nekem működik. Nem horror összegért (6000) dolgozik...
2013. okt. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. okt. 8. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!