Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges kezdek megőrülni?

Lehetséges kezdek megőrülni?

Figyelt kérdés

Egy két ember azt mondta lehet a stressztől van.

Az egész 2-3 éve kezdődött amióta nem érzem magam ki egyensúlyozottnak.

Ez et alatt a két év alatt hol emulik, hol rohamosan rám jön, és folyamatosan magamba azt gondolom és mondom, hogy "sátán vidd el az apám", de apámat imádom, volt egy olyan időszak, amikor anyámmal nem jött ki, és engem is csak cseszegetett de az már elmúlt, amúgy rendkívül jó ember, és soha nem akarnék neki ilyet.


Nem tudom mitől lehet ez, és most már kezd elfajulni, egyre többször csak beugrik magamba ez a gondolat, régebben 1-2x de most már szinte minden nap minden órájában legalább 4-5x, és kezdek félni önmagamtől. soha nem voltam ilyen, soha nem kívántam senkinek semmi rosszat még a legrosszabb ellenségemnek se, nem hogy a saját apámnak aki felnevelt és szeret.


Még annyi, pánikbetegségem is van


2013. okt. 13. 12:46
 1/8 anonim válasza:
100%
Lehet, de ez természetfeletti lény katgória, az pedig nem vagy.
2013. okt. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Rajtad keresztűl-eddig még csak gondolati síkon, próbál energetizálódni, egy negatív szellemi lény, aki apádnak akar ártani rajtad keresztűl.


A másik pedig, a pánikbetegséged sem véletlenül van.


azt asz illetőt aki családon belül masszívan ezo-zik és mágiázik, meg jósolgat-attól az embertől kéne megtisztitanod magad, és nem engedni magadhoz közel.

2013. okt. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Meditálnod kéne... Kitisztítaná a fejed. Valamint igyál sok kamilla teát. Hallgass zenét vagy valamivel tereld el a gondolataidat mindig. Soha ne legyen szabad út. Valamint ne pánikolj. Nehéz lesz, de megéri...
2013. okt. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
menj el pszichológushoz ez nem normális.
2013. okt. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ismerős tünetek, ez csak rosszabb lesz, nekem is szinte ekkor kezdődött. Minden jól ment révbe éreztem magam de valami megváltozott. Elkezdtél foglalkozni bizonyos dolgokkal jobban??? Felsőbbrendűnek érezted e magad és mondtad e, hogy rajtad bizony nem fognak ki ezek a dolgok??
2013. okt. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem soha nem mondtam, hogy felsőbb rendű vagyok, rettentő nagy önbizalom hiányom van, igen bele kezdtem sok dologba de sose sikerült befejezni
2013. okt. 13. 14:21
 7/8 Bárzsing ***** válasza:

Kényszergondolatnak tűnik. Idővel átmehet kényszercselekvésbe, érdemes még most elkapni a betegség grabancát. Itt van egy leírás a gondolatstop-technikáról: [link]

Ezen a honlapon a depresszióval kapcsolatos gondolatokat hozták fel, de ettől még a te esetedben is hasznos.

Ha ez nem használ, érdemes lehet pszichoterapeutát keresni.

2013. okt. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen utolsó :)
2013. okt. 13. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!