Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon jó pszichiátert keresné...

Nagyon jó pszichiátert keresnék, aki nem a zárt osztályra tesz be rivotrillal, bezárja az ajtót és kimegy, hanem segít? Várnék javaslatok pszichoterápia-pszichiáter téren.

Figyelt kérdés
Elég sok gondom van de most nem tárgyalnám ki,legalább tudom hogy bajom van és orvoshoz megyek vele.Budapesten kellene főleg..
2013. okt. 31. 15:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

szokták mondani, mindez pénz kérdése, főleg az orvosok terén, ha sztks rendelésre mész, sok jóra ne számíts, de amint nyílik a pénztárca, ott kitágul a lehetőségek tárháza is.

ilyen a magyar egészségügy:)

2013. okt. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Zárt osztályra nem tesznek be, hacsak nem vagy ön-és közveszélyes.
2013. okt. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Magamra talán nem,de másokra vannak olyan gondolataim,amik nem helyesek.Mondhatni ,hogy "bántanám"őket,de tudom nem teszem meg,de felmészt ez az őrlődés.Ezért akarok olyan pszichoterápiát,ami segít,tudja kezelni az ilyen eseteket,nem akarok gyilkos lenni!!!:((rengeteget sírtam szorongok félek miatta nem tudok mit kezdeni magammal.Pénz az havi 30 e.ft lenne max az én kezelésemre,de jelenleg az izgat legkevésbé:(
2013. okt. 31. 15:25
 4/26 anonim ***** válasza:
Nap-Kör alapítványnál 5ezer egy alkalom egyéni terápia. Te vagy az a border, aki attól fél, pszichopata lesz? Ne félj, alapból a félelem, szorongás, sírás biztosan kizárja ezt (plusz pszichopata nem úgy egyik pillanatra lesz valaki). Én jártam oda, elvileg a személyiségzavarokhoz értenek. Olyannak tűnsz, akinek bejönne.
2013. okt. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy már nem tudok sírni szinte(lehet rivotriltól?),remegni igen,de csak azon hogy mi lesz ha megteszem de nem akarom.de..össze vagyok zavarodva,nem tudom mit tehetnék,úgy érzem sürgős segítség kell.
2013. okt. 31. 15:53
 6/26 anonim ***** válasza:
A pszichopata nem szorong attól, hogy pszichopata (meg mástól sem), hanem természetesnek éli meg. Ráadásul ők nagyon ritkán gyilkolnak (állítólag 10ből 1 ember pszichopata valamilyen mértékben, bár én ezt kicsit soknak érzem), komoly sorozatgyilkos meg volt úgy... mit tudom én, [link] ennyi. Ha mégis ölnének, nagyon ritkán teszik agresszióból. Nem tudom, meg tudnak-e győzni téged a tények, remélem, egy kicsit igen. Szerintem hívd fel a nap-kört, ha a honlapjuk alapján szimpatikusak, engem azt hiszem, egy héttel később már fogadtak annak idején.
2013. okt. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

nem nyugtattál meg mert főleg anyukám felé érzem aki itt szokott lenni és támogat most is és segíteni próbál de néha rám tör valami eszméletlen hülyeség hogy kimegyek és megfolytom de nem teszem meg de mi van ha igen és a gondolat felőröl és mért pont azt akit szeretek???

Nem akarom ezt az egészet és nem értem mi történt pár nap alatt nem ilyen voltam kikészültem ha megnyugszom az is biztos csak azért van mert már nem érdekel nincsenek érzéseim....nem hat a rivotril se,ugyan az a szorongás-hülye érzés,elhatározom h.megteszem de aztán rájövök hogy te vadbarom hülye vagy?????-és nem értem már mi van sürgős pszichiáter kell de anyukám nem akar zárt osztályra fektetni,gyógyítható ez????:(((

2013. okt. 31. 16:10
 8/26 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem ölési vágy hiszen félsz tőle, rettegsz és rosszul vagy magadtól. Esetleg kényszergondolat? Szedsz valami új gyógyszert, és annak mellékhatása, vagy csak nagyon kivagy? Rosszabb időszakokban felerősödnek a kényszercselekvések, kényszergondolatok. Ha tényleg ennyire félsz magadtól és szenvedsz, bemehetsz a kórházba is, szerintem felvesznek egy pár napra (hogy zártra-e, nem tudom). Erre be kéne állítani valamit, de hogy nem rivotrilt, az tuti, mert úgy tapasztalom, hogy a rivotril egy receptre felírt drog, szórakozni lehet vele, de kétlem, hogy bárkin is komolyan segített hosszabb távon.
2013. okt. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

na most elolvastam ezt a cikket hogy az anyukájába látta a sátánt:/ az enyém segíteni akar de beteg zavarodott embernek ilyet nem szabad mondani..

nem akarok befeküdni annyira nyomaszt még rosszabb lenne mint eddig:(

lehet el kéne menekülnöm a világ másik felére nem birom ezt talán a távolság az idegenek megnyugtatnak nem akarok gyilkos lenni:(úr isten,soha nem volt ilyen,megkattantam:""(

lehet ebből tényleg zárt osztály lesz..rosszabb esetben örökre

2013. okt. 31. 16:26
 10/26 anonim ***** válasza:
Nem örökre, csak addig amég nem állítják be a gyógyszereidet. Lehet skizofrén vagy, az pedig jól kezelhető megfelelő gyógyszerrel. Gondolom még mindég jobb a kórház egy rövid időre, mint a börtön egy életre, vagy kényszergyógykezelés.
2013. okt. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!