Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkos akarok lenni. Miert...

Öngyilkos akarok lenni. Miert latom igy? Hogy lehetne rajtam segíteni?

Figyelt kérdés
Nem szeretnek elni tobbe, nem latom ertelmet. Nem vagyok boldog, es nem is tudom mitol lennek az, mar nincsen semmi amitol az lehetnek. Az emberek hazudnak, becsapnak, kihasznaljak a masikat. Ugy erzem senkiben sem bizhatok es nincs senki aki meghallgatna. Nem akarom megtudni mi lesz belolem, nem akarok azert elni h dolgozzak es eltartsam a csaladom, mert nem akarok csaladot igy, nincs is olyan amit szivesen csinalnek. Errol szolna az elet? Tanulj h legyen beloled valami majd halálodig dolgozz. Egy embert szeretnek az eletemben(aki nem csal meg, őszinte es raadasul teljes szívéből szeret), de nem bizok senkiben. Nem elnek tul meg egy csalodast, nem akarok felni es csalodni. Van meg olyan ember aki nem akar rosszat a masiknak? En nem nem akarom megtudni h mi lesz belolem, csak úgy itthagynek mindent,eltunnek...örökre. Tudom, hogy azt mondjak lesz jobb, csak ne adjam fel. De rossz dolog mindig torténik es ami masnak aprosag az nekem óriasi fajdalom. Nem tudom az ilyeneken tultenni magam, mindig ott lesz, es nem tudom elfelejteni. Es így nem akarom ezt, nem akarok tobb fajdalmat erezni. Most kiszalnek belole, csak tul gyava vagyok. Egyszerun csak azt akarnam h este mikor elalszok, sose keljek fel tobbet. DE EZT TESZI VELEM A FAJDALOM, ES MASOK AKIK CSAK UGY BELEGAZOLNAK MASOK LELKEBE, MIT SEM TORODVE VELE. Most johettek nekem h milyen kis gyenge, gyava nyuszi vagyok es 15eves fejjel milyen hulyesegeket hordok itt össze, de en igy gondolom Attol hogy maskepp latom meg nem kell elitelni. örömmel felvennem vkivel a kapcsolatot aki tud, vagy esetleg szeretne segiteni.

2013. nov. 3. 11:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Jobb ülve élni mint állva meghalni!
2013. nov. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Ezt ugye nem gondolod komolyan? Kezeltesd magad! Az egészséget nem lehet pénzért megvenni ha kárt tennél magadban!
2013. nov. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
tejesen komolyan gondoltam mindent....nem szórakozok.
2013. nov. 3. 13:02
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Akkor így jártál! Nem ilyen hulladék oldalon kéne ilyet írni menj el szakemberhez sokra viheted még az életben!
2013. nov. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 RhisiartK ***** válasza:

Szia! Én szeretnék segíteni és írhatsz privátba, ha gondolod. Nem mondom, hogy tévedsz mindenben, de azt se, hogy igazad van mindenben. Vagyis szerintem a többségről bezsélsz és nem mindenkiről. Ha nem is írsz, azt érdemes megjegyezni, hogy az igazság olyan, mint egy szobor: egyetlen nézőpontból sosem láthatod a teljes valóját.


A kérdésekre azért röviden válaszolva.

"Miert latom igy?" Rossz példákkal találkoztál szerintem. Túl sokkal is.

"Hogy lehetne rajtam segíteni?" Ha te is akarsz változtatni a jelenlegi helyzeten, akkor szerintem beszélgetéssel lehet. Akár pszichológussal, akár baráttal, akár családtaggal, vagy mással aki kicsit nyitottabb és megértőbb. És meg tudja mutatni a többi részét is a világnak, embereknek.

"Errol szolna az elet?" Nem. Az élet az álmok eléréséről szól szerintem. Illetve még arról, hogy helyesen élj. Ehhez általában pénz kell, csak néhányan ördögi körbe kerülnek és csak dolgoznak, dolgoznak...

"Van meg olyan ember aki nem akar rosszat a masiknak?" Van. Én ismerek is pár ilyen jó embert.

2013. nov. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Menj el pszichológushoz, szedj gyógyszereket. 1. 15 évesen ne akard feladni az életed. (én is átéltem már ugyanezt) 2. a pszichológusnak elmondhatsz mindent, ő segíteni fog neked. 3. jobb mintha magadban tartod. 4. még az elején vagy, de nem sokára vagdosni fogod magad. 5. a gyógyszerek segítenek lenyugodni, és talán vissza visznek a "régi kerékvágásba".
2013. nov. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Én is gondolkoztam\gondolkozok az öngyilkosságon. Nekem is sz@r az életem és engem se szeretnek az emberek. Nem egyszer becsaptak és megaláztak. De én még azért sem adom fel. És én egyáltalán nem akarok rosszat senkinek. Ha akarsz írj privátba. :)
2013. nov. 4. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az élet nehéz. Sajnos így van. De az élet sokszor szép, még akkor is ha ezt most elképzelhetetlennek gondolod. Igen, talán mókuskerék. Én is ezt gondolom. De úgy érzem, hogy kötelességünk csinálni. Miért? Mert Isten szeret Téged,annak ellenére,hogy az élet sokszor fájdalmat okozott! Ha nem hiszel Benne,attól még Ő van és szeret! És biztos,hogy sok ember fog még Téged szeretni és szeret most is!

én is kiüresedettnek érzem az életet, de olvasom Nick Vujicic könyvét és most már másképp látom. Ő egy kéz és lábak nélkül született ember, aki öngyilkos akart lenni. Meggondolta magát, nem lett öngyilkos és most hálás érte! Felesége, gyermeke van és emberek millióinak tart előadásokat.

Hidd el, ha kitartasz annak ellenére, hogy nem akarsz, nincs erőd és nem látod értelmét, jönni fog fény!:-) Higgy nekem! Ha visszanézel később, örülni fogsz,hogy nem adtad föl! Talán szorongasz a jövő miatt,de ne feledd: "Ne félj, mert én Veled vagyok,ne csüggedj,mert én vagyok Istened, megerősítlek,meg is segítlek, sőt győzelmes jobbommal támogatlak"!

2013. nov. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Az ima nem old meg semmit. És a gyógyszerek sem. Kell nem több csak egy olyan ember aki megért és szeret. Isten nem segített nekem sose. Sose láttam foganatját hogy jelen lett volna. De én úgy gondolom hogy nem kell feladni. Én nagyon szeretnék veled beszélni erről mert én is ezt érzem. :)
2013. nov. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
hmmmmmmm mennyire egyetértek veled.................igazad van minden egyes szavadban.........
2013. nov. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!