Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a problemam?

Mi lehet a problemam?

Figyelt kérdés

Mar egy ideje folyamatosan szorongok, es ideges vagyok. Nagyon gyakran tor ram a sirogorcs. Ha valakit megbantok, nincs lelkiismeretfurdalasom, pedig kene, hogy legyen. Nagyon faradekony vagyok, es szinte mindig faradt, vagy almos. Illetve estenkent nehezen alszok el.

Mit tegyek ezek ellen? Mi bajom lehet?

14/L



2014. jan. 1. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Stressz tünetei, úgynevezett pszichoszomatikus tünetek. Vagy pánikrohamok. Ha nagyon zavar, vagy fordulj orvoshoz, vagy kezd el minél több dologban részt venni, így egyre többet tapasztalsz, egyre jobban kezeled majd a stresszt és egyre ritkulnak majd a tüneteid.
2014. jan. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Koszonom!

Egyebkent milyen 'dolog'ra gondoltal? Illetve szuleimnek, hogyan mondjam el?

2014. jan. 1. 22:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Pl. vállalj diákmunkákat, segíts többet otthon házimunkában, vállalj gyermekmegőrzést..ilyesmik. Amik szélesítik a látókörödet, amikkel új tapasztalatokat szerezhetsz.
2014. jan. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az itthoni munkara van idom, viszont masra nincs!

Nem sokara meg kell irnom a felvetelit, aztan szoban is. Erre is gondoltam, hogy emiatt aggodok.

2014. jan. 1. 22:11
 5/9 anonim ***** válasza:

Persze, az is ok lehet, sőt.


Járj sűrűbben társaságba, menj emberek közé, ne gubózz be semmiképp. Egyedül az ember amúgy is hajlamos mindent negatívabban látni, mint társaságban (kivéve, ha az egy rossz társaság).

2014. jan. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem depresszió alakult ki nálad, nálam is hasonló tünetek jelentkeztek mostanában.
2014. jan. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom.
2014. jan. 2. 20:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kamasz vagy, és ez az életkor ezzel jár. Divatos manapság diagnózisokkal dobálózni. Ha meg akarsz nyugodni, akkor a szüleiddel hívasd fel a közeli nevelési tanácsadót, ott van fiatalokkal foglalkozó pszichológus. És a neten ne hallgass senkire. :D
2014. jan. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
14 éves vagy, a hormonok miatt is lehet!
2014. jan. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!