Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet csinalni, amikor 2...

Mit lehet csinalni, amikor 2 napon belul 3 vizsgaja van az embernek, es annyi mindent kellene meg megtanulni, de egyszeruen nincs engergiaja?

Figyelt kérdés
Reggel 10tol tanulok, de egyszeruen annyira ki vagyok mar bukva, hogy nem birom tovabb, es meg egy csomo mindent meg kelle tanuljak. kedden 2 vizsga, szerdan meg meg 1
2014. jan. 12. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Ilyenkor szerintem már felesleges görcsölni, inkább menj el mozogni egy kicsit, az felfrissít. Milyen vizsgák lesznek?
2014. jan. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így van. A sport jót tesz, és nem szabad kihagyni soha a pihenést (!!!!!!!) különben nem fog menni! 5 perc szünet óránként, és néhány óránként nagyobb szünet. És az alvásidőt nem szabad tanulással tölteni, mert alvás alatt rögzül az infó. Elmész annyi tudással, amennyit sikerül így összeszedned, azt max. ha nem sikerül valami, utóvizsgázol.
2014. jan. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, de ha most mind a 3bol megbokok, mi lesz igy velem?
2014. jan. 12. 15:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi nem lesz, tanulhatsz belőle, legközelebb korábban kezded a tanulást. Legalább meglátod most, hogy milyen a vizsga, jobban tudod majd, hogy mire készülj.
2014. jan. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom elobb elkezdeni a tanulast, mivel a tanar nem kuldte at az anyagot. Orakon rank lett szolva, hogy ne irjunk, mindent atkuld, es most 2-3 hete kuldte at. Amugy nem leszolasra van szuksegem, hanem otletekre.
2014. jan. 12. 16:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor az utóvizsgára már megvan az anyag, tehát kezdhetsz korábban tanulni...

Tényleg, ezzel nincs mit kezdeni azon kívül, amit a #2-ben már leírtam. Ha most 2-3 heti tanulás nem volt elég, akkor konstatálni kell, hogy legközelebbre 3-4 hét fog kelleni, és rászánni ennyit, kész. Nem leszólásként írtam. Egyszerűen legyen az ember tisztában vele, hogy mennyi idő alatt reális megtanulnia azt az adott mennyiségű anyagot.

2014. jan. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!