Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet, hogy depressziós vagyok?

Lehet, hogy depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Mindig olyan rossz hangulatom van amikor egyedül vagyok, társaságban eltudom játszani azt hogy jó kedvem van, de mindig bennem van a rossz érzés. Még az öngyilkosság gondolata is minden nap bennem van. Sokat sírok, egyszerűen csak elkezdek sírni és nem tudom, hogy miért. Mi van velem?

2014. febr. 8. 16:13
 1/2 anonim válasza:
Szia! Én is az voltam..hasonlóak a tünetek,lehet hogy csak a kamaszodás miatt. Érdemes lenne orvoshoz fordulni,vagy ha van kedved beszélgethetsz velem is. :)
2014. febr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Miota vagy ilyen? Gondolkoztal azon, h amikor meg nem volt ilyen sulyos akk mi volt a kivalto oka? Mikor van jobb kedved?

Sajnos az utobbi idoben en is ilyen vagyok :(

Nekem nagyon hullamvasuthoz hasonkoak az erzelmeim az utobbi par honapban. Neha azt erzem, h minden rendben lesz, neha pedig lathatolag minden ok nelkul magamba fordulok, sirhatnekom van es uresnek erzem magamat :(

Kezd el sportolni, mindenki azt tanacsolja,hogy a sport segithet az ilyen helyzetekben. Boldogsag hormonok, stb miatt..

Keres magadnak egy hobbit, amit szeretsz, lehet az barmi rajzolas, zenelesm kirandulas akarmi.

A joga ill meditacio is segithet..

En most jogazok es erzem, h segit. Pozitiv energiaval es nyugalommal tolt el.

Ha gondolod irj privit, hatha tudunk egymasnak segiteni :)

16/L

2014. febr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!