Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Idegbeteg lehetek?

Idegbeteg lehetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Röviden annyi: ha valami felidegesít, elkezdek csapkodni, ha még jobban akkor rúgdosni és nem ritka hogy a falat ütöm ököllel. Ezektől lenyugszom, vagyis a fájdalom eltereli a figyelmemet. Nem egyszer volt már példa arra, hogy kezemet törtem/repesztettem ez miatt. Idegbeteg lennék? Vagy ez minek a jele? csak mert a kapcsolatom is ráment erre. 21/F

2014. márc. 10. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
sztm jobb kiadni mint elfolytani,én most legszívesebben szétütném valakinek a fejét,mert pont felvan qva az agyam,de még sose okoztam emiatt fájdalmat magamnak,hogy a falat üssem :)
2014. márc. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez a baj, hogy én állandóan ütök valamit. Ha nem a falat, akkor magamat, a combomat főleg, oké, hogy befeszítem tehát nem nagyon fáj, de akkor is, ezzel milyen orvoshoz érdemes elmenni?
2014. márc. 10. 18:39
 3/5 anonim ***** válasza:
áh szerintem nem szükséges,próbáld meg valami máson kitölteni a haragod,vagy menj ki és üss szét valami mást,aztán csak lenyugszol :D
2014. márc. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Rivotril
2014. márc. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb,ha kiadod.Én 22 éves vagyok,és lány,de kb 10 év lidegbetegsége van bennem,nem csapkodom se magam,se a falat,de néha úgy érzem,felemészt és megőrülök..

Szerintem szerezz 1 stresszlabdát,amit agyon tudsz szorongatni,meg egy boxzsákot.Sportolsz valamit?

Lehet érdemes lenne boxolnod járni,vagy bármi mozgást kipróbálni.

Ha orvosi segítséget szeretnél,akkor talán egy agresszió/stresszkezelő "tanfolyam"segíthet.

Míg mást nem bántasz nem baj,de neked se tesz jót,meg valószínű agresszívnak is tűntél,ezért ment tönkre a kapcsolatod,tehát ilyen szempontból érdemes és indokolt a változtatás,hogy normális kapcsolatot tudj legközelebb kialakítani.

2014. márc. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!