Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valdoxan antidepresszánssal...

Valdoxan antidepresszánssal gyógyult ki valaki depresszióból?

Figyelt kérdés
Aki szedte, leírná a tapasztalatait pro és kontra?
2014. márc. 19. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkoztam 1 darabig,hogy megszólaljak -e.

A gyógyszertől magától nem fogsz meggyógyulni,az csak kisebb mankó,segít pl pszichoterápiára terápiás állapotba hozni,kicsit másképp szemlélni a világot.

Gondolom tudod,ha ilyen állapotba vagy,hogy milyen rengeteg munka kimászni belőle!

Ha teheted,és szeded a gyógyszert ,jobban érzed magad,mindenképp erőltesd a beszélgetést sok emberrel,még hülyeségekről is(sorozatok,könyv,bármi),akkor is ha beledöglesz annyira nem érdekel..Mozogj,beszélgess,hallgass zenét.

Kívánom,hogy mihamarabb gyere helyre!

A kérdésedre válaszolva:nagyon nagyon egyéni,hogy kinek melyik gyógyszer hat,én a 3.gyógyszernél találtam meg azt,ami jó lett.

2014. márc. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság, nincs legjobb gyógyszer, tényleg egyén függő. Nem lehet azt mondani hogy jó vagy rossz. A másik az 2 hét mire érezni fogsz valamit, addig kb semmit hatása.
2014. márc. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mit kene erezni?

Nem boldogabbnak, osszeszedettebbnek kellene lennie a tabletta szedojenek?

2014. ápr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!