Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A barátnőm vagdossa magát....

A barátnőm vagdossa magát. Lassan egy hónapja, hogy együtt vagyunk, a napokban picit összevesztünk és el kezdte vagdossni magát. Nem értem, hogy mért csinálja, nem akarom, hogy valami szörnyűséget csináljon. Hogy segitsek rajta?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 29. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Nélküled is ugyanúgy vagdosná magát, csak most, hogy együtt van veled, rád tudja hárítani a felelősséget, akár zsarolhat is ezzel, vagy az öngyilkossággal. Ritka esetben sikerül amúgy úgy megsebesítenie magát késsel az embernek, hogy végzetes is legyen. Nem tudsz rajta segíteni, ezt saját magának kell lerendeznie. Értem én, hogy szüksége van rád, de bárki másra is rá tudna akaszkodni azzal, hogy ilyen tehetetlennek és védtelennek adja elő magát, de azért észrevehetnéd, hogy úgy táncolsz, ahogy ő fütyül. Ha sokáig lesztek együtt, te magad is azt fogod kívánni, hogy bárcsak sikeres lenne egy próbálkozása...
2014. ápr. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eddig nem vagdosta magát, azóta az összezörrenés óta kezdte el. Meg probálom, hogy figyelmen kivül hagyom egy ideig hátha abba hagyja. Köszi a választ. :)
2014. ápr. 29. 17:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a legjobb megoldás ha nem figyelsz oda rá, meg arra hogy vagdossa magát, ne érdekeljen a dolog, hiszen pont azért csinálja hogy észrevedd. Aki komoly dolgok miatt vagdossa magát, beteg vagy öngyilkos akar lenni, az sose úgy csinálja hogy más is lássa.
2014. ápr. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!