Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elgesztettem önmagam, holgyan...

Elgesztettem önmagam, holgyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
Túl hosszú ideje játszom meg a boldogságot, jókedvet. A barátaim nemismernek, csak egy álltalam kreált maszkot ismernek. A szüleim szintúgy. Iskola detto. Olyan rég óta folytok magamba mindent hogy nemtudom ki vagyok már. Harag: gyűlölöm önmagam, félelem: attól hogy ismét nemfogadnak el, Fájdalom: régi sebek,bánat: naponta, bàrkinek a szemébe nézek, nem ismer. Hogy tudnám a legjobban visszaszerezni önmagam ?
2014. máj. 10. 03:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan hordanak maszkot. Van akire ráragad. De te felismerted. Fokozatosan lehet feltárni mások előtt, hogy ki is vagy. De lehet pszichológus segítségét is kérni
2014. máj. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 hektorr7 ***** válasza:

Nem jó ha maszkot húzol, azt csak a manipulatív sokszínű emberek teszik!

Add önmagad, vállald a felelősséget és legyél érett személyiségű ember!


Legjobban úgy tudnád visszaszerezni önmagad ha őszinte lennél az emberekhez és önmagadhoz is. Sok sikert hozzá!

Nincs amúgy olyan nagy problémád ahhoz hogy ide a mentális egészség topikba írtál! ;)

2014. máj. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ismertem fel hogy maszkot hordok 1. Én mindigis tudtam, csak úgyhittem az úgy jó. De nem.
2014. máj. 11. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!