Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináltok ha teljesen...

Mit csináltok ha teljesen egyedül érzitek magatokat? Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Lehet...sőt tuti hogy rossz helyre írom a kérdést de nem tudom milyen kategóriába tartozik. Nincs kivel(normális emberrel ) beszélgetnem itthon is egyedül vagyok...barátaimat elvesztettem.

2014. jún. 3. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Én beszélgethetek veled :) 20/F
2014. jún. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 hektorr7 ***** válasza:
Javaslom keress fel egy pszichológust. Ha 18 alatt vagy nevelési tanácsadóban ingyen foglalkoznak veled illetve ha iskolába jársz akkor az ott lévő iskolapszichológustól kérhetsz szakszerű segítséget!
2014. jún. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
most leszek 18 éves. A pszichológus nem tud segíteni. Egyedül lenni a világ egyik legrosszabb dolga :S
2014. jún. 3. 13:14
 4/9 A kérdező kommentje:
Worry ha tényleg beszélgetnél velem akkor írj üzenetet :)
2014. jún. 3. 14:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi áll az útjában, hogy barátkozz? Ha egyedül érzem magam és nem jöhet számításba, hogy felhívjak egy havert/barátot, akkor elmegyek sportolni, vagy valamelyik hobbimnak szentelem a szabadidőmet. Csak van valami érdeklődési köröd, aminek a kapcsán fölveheted a kapcsolatot hasonszőrű emberekkel. Ha úgy érzed, erre valamiért nem vagy képes, akkor kell pszichológus, máskülönben teljesen felesleges.
2014. jún. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

És miben segít egy pszichológus neki? :D vesz neki barátokat? vagy eljár vele szórakozni?

Nekem is írhatsz nyugodtan. Amúgy merre fele laksz?

2014. jún. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van egy macsekom, ő segít életben maradnom.
2014. jún. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én 14 éves vagyok, de a legtöbb ember azt mondja, legalább annyira komoly vagyok mint egy 18 éves. Eléggé sok mindenen keresztül mentem.. Én is sokáig éreztem magam magányosnak, de aztán már megszoktam.
2014. jún. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én sorozatozok, vagy filmet nézek :)

de ha szeretnél levelezni, én benne vagyok :)

21/L

2014. jún. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!