Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki szellemet lát (de...

Ha valaki szellemet lát (de komolyan! ), az akkor már bolond is, vagy van rá valami magyarázat?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 17:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%
Én nem hiszek a szellemekben,szerintem nagy a képzeleterőd.Ettől Te még nem vagy bolond!
2010. jan. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Én sem hittem, nem én látom, a lányom, de voltak jelek, és ettől meginogta.
2010. jan. 2. 17:17
 3/24 anonim ***** válasza:
74%
Nem bolond. De én megbolondulnék, ha ilyen történne velem. Mit látott konkrétan?
2010. jan. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Van rá magyarázat. Egy kis hibás agyi működés. Sok oka lehet, van, aki komolyan veszi a látomásait.

Olvasd el Szendi Gábor: Isten az agyban c. könyvét.

Mindent helyretesz...

2010. jan. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
hogy mit lát? 6 éve beszél egy középkori lovaggal, és 17 éves koráig meg akarja ölni(juniusban lesz 17), megt a szerelme szelleme beléköltözött. Amugy lassan én is kezdek belebolondulni. Mellesleg gyakran össze is esik, el is veszti eszméletét, és olyankor mindig ott van a szellem is.
2010. jan. 2. 17:26
 6/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem beteg. S ha csak agyszülemény lenne akkor váratlanul nem látná és hallaná több ember ugyanazt.
2010. jan. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el orvoshoz.Ez lehet valamilyen betegség is.Pl.epilepszia.Nem szellem akarja megölni,ezt csak beképzeli magának,és nem is ettől esik össze.Beteg,amit gyógyítani kellene.Lehet,hogyha nem gyógyítják,akkor a képzelgése miatt öngyilkos lesz.
2010. jan. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
63%
Gondolom hordtad orvostól orvosig, hogy kiderítsd mitől van. Mit mondtak? Mert ilyen esetnél azért nem kizárt valami betegség. Ám akár szellem is lehet. Én mindenesetre megnézetném, hiszen epilepsziás roham is okozhat akár hallucinációt is, attól függően, hogy az agynak mely területét érinti. S ha az orvosok nem találnak semmit, akkor szellem.
2010. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Szepttember óta dokitól dokiig járunk, volt ct, eeg, meg mr vizsgálat is. minden negatív lett. hétfőn megyünk pszihológushoz.
2010. jan. 2. 17:40
 10/24 A kérdező kommentje:
amugy volt már neki epilepsziához hasonló rohama is, és tavaly a fejét is beverte a suliba a radiátorba.
2010. jan. 2. 17:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!