Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi idő alatt ürül ki...

Mennyi idő alatt ürül ki kisebb adag xanax a szervezetből? Alvászavart okozhat?

Figyelt kérdés
Pánikbeteg vagyok de most le akarom tenni a gyógyszereket, mert kisbabát szeretnék. 1,5 hónapja nem szedem, de egy hete alvászavarom van. Nem tudok elaludni, csak nyugtatóval. Vajon ez csak átmeneti állapot?
2014. júl. 6. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha 1,5 hónapja nem szeded, akkor az már teljesen kiürült, nyugodt lehetsz. A Xanax nem olyan, mint a Rivotril, valamivel enyhébb, így hamar kiürül, főleg ha csak 0,25-öst szedted!
2014. júl. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem alvászavarra Remotiv Extra-t ajánlottak sok C-vitaminnal és egy pohár langyos tejet elalvás előtt. Eleinte nehéz volt nekem is, de sikerült.
2014. júl. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 0,5 szedtem. Azt hittem ez az oka. Már próbáltam a langyos tejet, nem jött be. Citromfűteát is. Sajnos semmi. De már ha alvásra gondolok is ideges vagyok. Valahogy megpróbálom lekűzdeni, mert muszály.
2014. júl. 6. 20:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, muszáj... Esetleg ha a férjed fogná a kezed, míg elalszol?....:) Bár, lehet, hogy hülyeség...
2014. júl. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1.ne akarj gyereket legalább még 1 évig. a szülés épp elég nehéz dolog önmagában is a sok hormonproblémával, ráadásul a gyerek is bánná

1.1.egy idegbeteg anyja lenne

1.2.valószínűleg oka van ennek, ami környezeti hatás, tehát már a környezet sem jó


pánikbetegségnél a meleg tej meg citromfű nem segít, főleg 0.5ös adagnál. ott még a legdurvább macskagyökér-komló adagok sem segítenek.

illetve a nyugtatók csak elnyomják a tünetet, de az okot nem szüntetik meg.

le lehet küzdeni, de ahhoz sokat kell tenni, és ha 1 évig tudod is tartani, csak akkor vállalj gyereket, illetve ha megvan az anyagi, lelki, környezeti háttér.

sőt, elég valószínű, hogy még akkor is kockázatos lesz, ha 1 évet kibírsz nélküle, mert egy idő után már képtelen leszel azt az életvitelt tartani, ami megokozza a kiújulást.

2014. júl. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Próbáltuk:-)
2014. júl. 6. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!