Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak magammal hogy...

Mit csináljak magammal hogy olyan legyek mint régen?

Figyelt kérdés

Mostanában csak itthon van kedvem lenni sehova nem szeretek menni. Elég sokat vagyok egyedül itthon és csak az vidít fel ha gyerekekkel lehetek, mert imádom a gyerekeket de ahova tudok menni gyerekekhez azzal az a baj h anyukám nem szereti ha megyek. Sokszor még megszólalni sincs kedvem.

Sajnos faluban lakom és a régi barátnőim már nem itt laknak.

régen buliztam meg mind fele jártam most meg itthon punnyadok és nagyon frusztrál hogy ilyen lettem.

Mit tudnék csinálni h ne legyek ilyen hanem olyan mint régen?

18/L



2014. júl. 9. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem el kell fogadni, hogy ez most egy ilyen korszak. Majd ha megint lesz motivációd elindulni valamerre, akkor mész. Nem tart vissza senki. Lehet, hogy most valami másra van szükséged, egy kis befelé fordulásra, hogy rájöjj, milyen is vagy valójában, és egyensúlya kerülhess az "új" önmagaddal is. Biztos vagyok benne egyébként, hogy a régi sem tűnt el, csak egy kicsit háttérbe húzódik. Ha ez megtörténik, olyan lesz, mintha újjászülettél volna, mert folyamatosan fejlődik a személyiséged.


Azért ha krízishelyzetbe kerülsz, keress fel egy pszichológust.

2014. júl. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, egyszerűen kedvem sincs semmihez, de mostanában igyekszem pozitívan gondolkodni, mert talán az segít.
2014. júl. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!