Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért csinálok ilyet az...

Miért csinálok ilyet az éjszaka közepén? Már 2X is előfordult.

Figyelt kérdés

Az egyik eset az volt, hogy hajnalban felkeltem, kimásztam az ágyból, és elkezdtem az ágyat húzni az ajtó felé, mert elhatároztam, hogy ennek nem itt van a helye, kiviszem egy másik szobába. Mint aki nem volt magánál. Mikor leesett, hogy mit csinálok, visszatoltam az ágyat, és viszafeküdtem aludni.

A másik eset az volt, hogy hajnali fél 1-kor felkeltem, megnéztem az órát, kimásztam az ágyból, és felöltöztem. Elindultam lefelé mosakodni, hogy készüljek a suliba. Közben tisztában voltam vele, hogy hány óra van. Mikor leesett, hogy mit teszek, ruhástul visszafeküdtem az ágyba.

Mi van velem? =O


2010. jan. 10. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
talán holdkóros vagy
2010. jan. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
itt szükség van egy ördögűzőre!
2010. jan. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Néha én is szoktam ilyeneket csinálni, de azt nem tudom, hogy mitől lehet...:S
2010. jan. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ez engem is érdkel. :D

velemegyszer az volt, hogy laudtam és akkor elhatároztam h kell az olló..felállok, odamegyek az asztalhoz.nem találtam az ollót utána vissza feküdtem.de nem tudom minek kelett az olló.

multkor pedig az volt h aludtam. felébredek. odamegyek a fotelhez, öoda lefekszem, és amikor magamhoz tértem visszaafeküdtem az ágyba XD

2010. jan. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

láttad a paranormal activitit?? :O


lehetséges h megszállt egy szellem vagy valami :S

2010. jan. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem túl stresszes vagy, és emiatt éjszaka se tudsz rendesen pihenni. Velem is szokott ilyen lenni, én általában odamegyek egy másik, a házunkban tartózkodó emberhez, és elkezdek hozzá beszélni, illetve olyan is volt, hogy minden ajtót bezártam - kulcsra.
2010. jan. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Velem is előfordul/t.

Főleg olyankor, ha tudom, hogy ébredés után kapkodni kell.

Volt olyan felébredtem felöltöztem, és ránéztem az órára, hogy még van 2 óra az ébredésig. Visszafeküdtem.


A másik az ami félévente előfordul, hogy felkelek és rendezkedek. Mellettem levő ágyról lepakolom a könyveket, felnyitom az ágynemütartót. Az intenzívebb mozgásra 100%osan kitisztulok és szitkozódok, hogy a f.szt csinálok már megint, és alszok tovább.


Beszéltem dokival, azt mondta, fiatal felnőtt korban ez természetes, ne parázzak.

2010. jan. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, csak alvajársz. Én is szoktam. :D
2010. jan. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!