Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Annyira kínos. Hogyan tudnam...

Annyira kínos. Hogyan tudnam kijavítani?

Figyelt kérdés
Anyam megtalalta azokat a bizonyos zsepiket az agyam alatt. Es lecs@szett. Egy hete nem beszelunk.Nem is akarok k@rva undorito es kinos...k
2014. aug. 30. 09:47
 1/3 anonim válasza:

Szerezz be egy kiskukát a szobádba, vagy a fürdőbe csináld, és máskor figyelj oda jobban, dobd ki, ne gyűjtögesd. Anyukád miért mászkál a szobádban? Miért ő takarít? Ezentúl takaríts te, és akkor nem lesz ilyen probléma.

Ha kínos, ha nem egyszer csak fel kell hoznod ezt a témát. Mondd meg neki, hogy mostantól rendet tartasz a szobádban KHM... esetleg annyit odaböföghetnél neki, hogy ne haragudjon.

2014. aug. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi szégyellni való. :) Nekem két fiam van, és találtam zsebkendőket, de elég volt annyit mondanom mosolyogva, hogy jártam a szobádban. :) Eszembe nem jutott volna megszégyeníteni, de hát nem vagyunk egyformák. Az előttem szólónak meg igaza van abban, hogy ezentúl te magad takarítsd a szobádat.
2014. aug. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én ezt most nem teljesen értem. elmagyarázná valaki?
2014. aug. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!