Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki tud ajánlani egy jó pszicho...

Ki tud ajánlani egy jó pszichológust Pécsen aki segít feldolgozni hogy beteg a gyerekem?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 15:03
 1/4 anonim válasza:
0%

Légy a gyerekkel és a családon belül oldjátok meg!

Pszichológus csak viszi a pénzt és akár be is zárathat egy klinikára. -> [link]

2010. jan. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Mielőtt az első válaszadó által hivatkozott oldalon található tartalmakat elolvasod, kérlek vedd tudomásul a következőket:


Az Állampolgári Bizottság az Emberi Jogokért Alapítvány nevű szervezet szoros kapcsolatban áll a Szcientológia Egyházzal. A Szcientológia Egyház egy nagyban ellentmondásos megítélésű, több államban kártékony szektaként számon tartott és betiltott, inkább gazdasági, mint vallási jelleggel bíró csoport. Hitrendszerük azért nem fogadja el a pszichológiai és pszichiátriai kezelés létjogosultságát és működőképességét, hogy ezáltal saját, tudományos érvekkel alá nem támasztott gyógymódjaikat propagálják.


Bár pszichiátriai visszaélések léteznek, a Szcientológia ezekben a kérdésekben túloz, hazudik, ellenfeleivel kapcsolatban rendszeresen féligazságokat és hazugságokat terjeszt. Konkrét kérdésedre sajnos nem tudok választ adni, de nyugodtan fordulj pszichológushoz - egyikőjük sem fog "klinikákra" "bezáratni". Az emberijogok.hu weboldalt, és annak tartalmát pedig a fentiekhez mérten kezeld a megfelelő helyiértéken ;).


További információkat a Szcientológiáról és az egyházzal kapcsolatos ellentmondásokról a magyar Wikipédián [1] olvashatsz.


[1] [link]

2010. jan. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én rövid ideje járok csak Bóna Adrienhez, de szerintem nagyon jó szakember! Ha beírod a google-ba, hogy B. A. pécs, kidobja az orvostudakozó, meg mindenféle oldal a telószámát!!! Sok sikert!!! És jó egészséget!
2010. jan. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első válaszadó linkje a pszichiátria területén történő emberi jogi visszaéléseket taglalja. A kérdező pszichológust keres. Pszichiáter orvos, aki gyógyszert ír fel. Pszichológus bölcsészettudományokban járatos és nem orvos, tehát nem gyógyszerekkel "oldja meg" a problémát. Fontos szempont az is, hogy milyen eszközökkel dolgozik az illető. Ez nem feltétlen gyors dolog. Hamar és gyorsan már az is segít(het), ha megbízható pszichológust találsz és beszélsz róla. Mindenkinek vannak szempontjai, amikor választ pszichológust. Nekem fontos volt, hogy férfi legyen, ne túl fiatal, ne öreg, sok területen legyen jártassága, főleg hipnoterápiás dolgokban. Én Hegedüs Gábort választottam. [link]
2011. márc. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!