Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik hogy, anorexiás? SOS

Létezik hogy, anorexiás? SOS

Figyelt kérdés

Van egy jó barátom, 17 éves fiú, kitűnő tanuló, élsportoló , versenyzik is. Az utóbbi időben viszont nagyon megváltozott, össze jött egy anorexiás csajjal és azóta mintha már ő is az lenne. annyira furán viselkedik, sosem volt kövér gyerek, nem tudom pontosan de olyan 180cm 65 kg-ra tippelek, mármint mikor még normális" volt. Most nem tudom, 5-6 kg-t biztos fogyott pedig nem volt rajt semmi felesleg. Régebben mindig mentünk haverokkal mekizni,pizzázni ilyesmi, most meg mintha rosszat mondanánk mikor kajás programra hívjuk. alig beszél velünk,nem keresi a társaságunk állandóan a csajával van,kb. csak az egészséges élet módról beszél, meg elkezdte lenézni a kövéreket, előtte soha nem tett volna ilyet, most van hogy, a normál testalkatúaknak is beszól.. Otthon bár nem tudhatom de látszatra minden rendbe náluk. Szerintetek valóban anorexiás? Mit lehet tenni ha igen?

gondoltam szét kéne szedni őket a lánnyal mert miatta lett ilyen, de ő még csak hallani se akar arról hogy problémái lennének...



2014. szept. 30. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Eszedbe se jusson "szétszedni" őket. Az ő életük.
2014. szept. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát megfelelési kényszere az van, az látszik ebből köveztetve, nem hiszem, hogy rendezett lenne a családi háttere, inkább csak a látszatra adnak, hogy tökéletes családnak bizonyuljanak.
2014. okt. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!