Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Emetofóbiás vagyok azaz félek...

Emetofóbiás vagyok azaz félek a hányás tól és ez miatt csak zsömlét eszek mert nem merek mást enni meg ebédet és 4:30 kor eszek utoljára 17 évesen 40 kiló vagyok mert nem merek nagyon semmit sem enni. Mit csináljak hogy egyek mást is?

Figyelt kérdés
régebben egyszer hánytam és azóta van ez

2014. okt. 11. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szakemberhez kéne fordulnod, a fóbiák enyhíthetőek, ha legyőzni nem is tudod teljesen. Az egyoldalú táplálkozás nem vezet jóra. Csokit, gyümölcsöt sem eszel? Nem nassolsz?
2014. okt. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem nagyon csak kekszet eszek néha
2014. okt. 11. 19:19
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Kiváncsi lennék az arcodra, amikor az éhségtől nyomorsavat hánysz :)


Egyébként egy normális családban nem tűnik fel a szülőknek, hogy nem eszik a gyerek, aki mellesleg 17 évesen 40 kiló?


Egyébként ez nálad kamubetegség. Manapság a tinik körében divat netről kiválasztani egy fóbiát.

2014. okt. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nincs étvágyam se ugyhogy nem szoktam éhes lenni meg nem sok a gyomor savam se
2014. okt. 11. 19:29
 5/6 anonim ***** válasza:
40%

A helyesírásod elég gáz, de ez biztos nem zavar téged..


Nos, én nőként mondom, hogy kiábrándító lehet egy 40 kilós "férfivel" a szex. Már ránézésre elmenne a kedvem.

2014. okt. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miből gondolod,hogy ha mást eszel,azt kihányod?Anyukádnak nem tünik fel,hogy ebédkor pl. nem eszel?
2014. okt. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!