Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindenem megvan, mégis rosszul...

Mindenem megvan, mégis rosszul érzem magam!?

Figyelt kérdés

Túlzás ,hogy minden ,de ha úgy nézzük szüleim fizetik a továbbtanulásom,nagyon jó albérletet,ha kinézek egy ruhát megveszik,a suliban nagyon sokan ismernek,egy közösség befogadott tagjának,számítanak rám,hívnak mindenfelé,a tanagyagot is elég könnyen megértem stb stb. mégis úgy érzem nem vagyok jól. Okai: volt egy hosszú kapcsolatom ahol én őrülten szerelmes voltam mindig csak a srácot szolgáltam,hogy velem maradjon,ez alatt az idő alatt leépültem teljesen,végül kidobott egy másik lányért.azóta bekattantam, nem tudok gondolkozni rendesen,undorodok a férfiaktól,nem sportolok nem látok semmiben sem örömet max az evésben,híztam is azóta 10kilót. pedig régen nagyon vékony voltam. nem tanulok rendesen,semmi sem jó,folyton beteg vagyok,magamba fordulok,magamat semmibe nézem,úgy érzem semmi nem sikerülhet nekem.

egyszer azt mondta egy orvos lehet bipoláris vagyok. nem tudom igaza lehet...


2014. okt. 22. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha orvos mondta akkor valószínűleg igaza van.Mondjuk én így elsőre csak a szakítás miatti depresszióra tippeltem.

Te egyébként fiú vagy vagy lány?

2014. okt. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egyes, szerintem a kérdező lány "kidobott egy másik lányért."
2014. okt. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ez hülyeség a bipolaritás, az orvosok sem tudnak már magukkal mit kezdeni, hogy csak úgy dobálóznak a légből kapott diagnózisokkal.

sima depresszió szerelmi bánat miatt, nem kell kétségbe esni.azért lehet ellene tenni, nézz utána a neten.

ha a szüleid fizetik, akkor menj pszichológushoz.

2014. okt. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

a szakítás több mint fél éve volt...

az orvosnál még szakítás előtt jártam. mert akkoriban nagyon rosszul voltam,nem tudtam koncentrálni semmire,elfelejtettem szinte mindent,ha bármit mondtak nekem rá 2 percre már nem is emlékeztem,hogy pontosan miről volt szó. minden nap sírtam,alig bírtam kikelni az ágyból,semmihez nem volt erőm..amikor elemntem hozzá azt mondták erősen szorongok ami igaz lehet mert folyton pattog a lábam és akkor mondta lehet bipoláris vagyok. hát nem tudom...

viszont azóta rengeteg idő eltelt,jobb a közérzetem meg minden javult,mégis 100%ig kijelenthetem,hogy a személysiségem elveszett.

és mértéktelenül iszok,gyakran annyit,hogy a wc mellett alszok el hányva. már mindeki tudja rólam ,hogy "alkoholista" vagyok.pedig régen ez sem volt rám igaz.

néha mintha direkt kárt akarnék tenni magamban. régen a sportban kerestem az iylen határokat,addig edzettem míg el nem ájultam.

2014. okt. 22. 11:27
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor eléggé kényszeres is lehetsz, passzív agresszív módon. nem? Gyerekkorodban minden rendben volt?
2014. okt. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ha azt jelenti amire én gondolok,akkor valóban igaz rám úgy általában. persze van amikor nem,de többnyire igaz!

gyerekkorom? agresszív apa , mindent eltűrő magába fojtó gondoskodó anya. később javult a helyzet úgy 8 éves koromtól kezdve. de aztán jött a nővérem aki elnyomott minden téren,ha ő ott volt meg sem lehetett szólalni,tudatosan csinálta. persze erről nem beszéltem a szüleimnek. aztán 14 éves koromtól kezdve egyedül éltem teljesen 20 éves koromig.jelenleg van egy lakótársam most 21 vagyok.

de mindent nehezemre esik megcsinálni,lusta vagyok,nehéz összepontosítanom,úgy érzem nem szeretnek az emberek,hülyének gondolnak,vagy bármi negatív. ma is még semmit sem csináltam jóformán..

2014. okt. 22. 13:56
 7/9 anonim ***** válasza:
A leírtakban semmi nem utal bipoláris zavarra. Inkább depresszióra és szociális szorongásra, valamint ezek által okozott alkoholproblémára.
2014. okt. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de amúgy társaságban nagyon nyitott vagyok,mint írtam rengeteg barátom van,mindenki ismer,bevettek egy nagyon elismert közösségbe. kaptam már most tanulmányaim alatt több munka ajánlatot. mindenki szerint baromi közvetlen vagyok.persze én nem érzem így,és ha megemlítem nekik ,hogy nem az vagyok akinek gondolnak akkor el sem hiszik. mert legbelül szorongok,hogy ja tuti nem is szeretnek,meg hasonlók. depressziós ? hát ez sem igaz szerintem ,mármint úgy általában semmi bajom,mert annyi dolgom van,hogy levegőt venni sincs időm,rengeteg engerigám leköti a társaság meg a suli,meg a munka ,barátok. de amikor magamra maradok mint most szünetben,rájövök,hogy nem vagyok tiszta...
2014. okt. 22. 14:15
 9/9 anonim ***** válasza:

Állandó nyugtalanság?


Amúgy kezeltesd magad. Sokféle módja van. Sokan vagyunk akik nem tudjuk túltenni magunkat valamilyen múltbéli eseményen. Még ha adott esetekben ezt jól is tudjuk álcázni akár magunk elött is.

2014. okt. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!